Paslaugos

ES projektų genranga

Europos Sąjungos bei įvairių kitų fondų remiamų projektų įgyvendinimas - viena pagrindinių mūsų veiklos sričių nuo 2006-ųjų. Per tą laiką įgyvendinta daugiau nei 100 projektų, skirtų privačių, valstybinių ir viešųjų organizacijų vadovams ir darbuotojams. Daugiau apie įgyvendintus projektus skaitykite čia.

Mokymų sritys: vadovavimas, pardavimai, Klientų aptarnavimas, procesų tobulinimas, LEAN ir kitos veiklos efektyvumo tobulinimo sistemos, specializuotos temos pagal Kliento poreikius.

Didelė ir įvairiapusė patirtis leidžia pasirūpinti Klientais ir nuo Jūsų pečių nuimti dalį projektų administravimo naštos. ES projektų paraiškų rašymas - nėra mūsų specializacija, tačiau per tiek metų esame išbandę ne vieną projektų rašytoją ir suradę patikimiausius, kuriuos galėsime rekomenduoti ir Jums.


  Kada gali prireikti ?

  ES parama rekomenduojame naudotis toms įmonėms, kurios yra suplanavusios sistemiškai ugdyti darbuotojus ir nori bent šiek tiek susimažinti finansinę naštą.   

  Nauda organizacijai

  • Konsultacijos nuo idėjos iki projekto pateikimo, kad išvengtumėte netinkamai suplanuotų projektų spąstų, kurie tikrai apsunkina darbą ir gyvenimą.
  • Visokeriopa pagalba nuo dalyvių pritraukimo iki reikiamų dokumentų pateikimo, įgyvendinant projektą.
  • Mokymų turinio tęstinumas, kad mokymai iš tiesų būtų aktualūs ir naudingi tiek organizacijai, tiek dalyviams.