Paslaugos

Ateities personalas: Tendencijos 2018

2017 m. spalio 19 d. 2017 m. spalio 25 d.
Klaipėda Vilnius
Viešbutis „Amberton“ Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“

 

 

 

 

TURINYS

BENDRADARBIAVIMAS - pagrindinė renginio ir visų šių ir ateinančiųjų metų tema. Apie tai kalba pasaulyje pirmaujančių įmonių vadovai, šalių lyderiai, verslo strategai, mokslininkai. Mes atskleisime priežastis, kodėl kaip niekada globalioje verslo aplinkoje, būtent bendradarbiavimas laikomas pagrindiniu raktu į sėkmę.


Tai padarysime per 4 pagrindines prizmes:

 1. Bendradarbiavimas vadovų komandoje;
 2. Bendradarbiavimas su Klientais kaip vertės didinimo šaltinis;
 3. Vidinė komunikacija kaip bendradarbiavimo variklis;
 4. Bendradarbiavimas mokantis iš kitų (konkurentai, tiekėjai, partneriai, etc.) patirties.

PROGRAMĄ RASITE ČIA.

Investicija dalyviui - 90 EUR + PVM. Iš vienos įmonės gali dalyvauti ne daugiau kaip 2 atstovai.

 

PARSISIŲSKITE RENGINIO METU PRISTATYTĄ MEDŽIAGĄ


EKSPERTAI

Profesionalių konsultantų pranešimus papildys įmonių vadovų patirtys, todėl kalbėsime ne teisingai, o naudingai, kiekvienas apie tai, ką geriausiai išmanome ir ką realiai esame išbandę praktikoje!

Lina Preikšienė - populiarios knygos vadovams „Motyvuoti paprasta“ autorė, verslo konsultantė ir sertifikuota mokymų trenerė nuo 2001-ųjų. Konsultantės specializacija - žmogiškųjų išteklių valdymas, vadovų rezervo formavimas ir ugdymas, talentų programos. 
Romanas Gaidukas - talentingas vadovų mokymų lektorius, o taip pat strateginių sesijų fasilitatorius bei sisteminių organizacijų tobulinimo sprendimų katalizatorius. Pastaraisiais metais nemažai dirba tarptautinėse korporacijose „Coca-Cola“, „Samsung“, „McDonald's“ kaimyninėse šalyse. 
Irina Rušmanė - sertifikuota NLP ir ENNEAGRAMA trenerė, charizmatiška vadovavimo ir pardavimų lektorė, daugiausiai patirties sukaupusi dirbdama su vidurinės grandies vadovais gamybinėse ir prekybinėse įmonėse.
Ieva Iacob - organizacijų psichologė, koučingo specialistė bei koučerių supervizorė, fasilitatorių asociacijos Lietuvoje vadovė Klientų ypač gerbiama už tai, kad geba itin efektyviai organizuoti procesą, kuris įgalina Klientus pasiekti optimalių rezultatų per minimalų laiką. 
Gediminas Anužis - sertifikuotas situacinės lyderystės treneris, asmeninio efektyvumo didinimo ekspertas, daugiausiai dirbantis su gamybinių ir prekybinių įmonių vidurinės grandies vadovais.
Arvydas Būta - bene žinomiausias lyderystės guru Lietuvoje, vienas pirmųjų šalyje pradėjęs specializuotis šioje srityje ir neišvengiamai sukaupęs didžiulę praktinę patirtį. Konsultantas unikaliai suderina organizacijų vadybinius bei vadovų psichologinius aspektus, apjungdamas juos proveržiui. 
SPA VILNIUS SPA VILNIUS - renginio partneris, prisidedantis prie renginio organizavimo savo ekspertinėje srityje - tai mokymų ir renginių praturtinimas sveikatinimo sprendimais. SPA VILNIUS fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos konsultantas Aivaras Janušauskas pasidalins keliomis paprastomis ir lengvai įgyvendinamomis tendencijomis, kurios iš esmės pakeis Jūsų dieną!
Dalius Misiūnas - buvęs AB LIETUVOS ENERGIJA gen. direktorius ir valdybos pirmininkas pasidalins unikalia patirtimi, transformuojant valstybinės įmonės vadybą. 
Agnė Baranskienė  - AB ESO organizacijos vystymo departamento direktorė ženkliai prisidėjo prie organizacijos perorientavimo nuo savęs į Klientą projekto. To rezultatai jau akivaizdūs. O apie bendradarbiavimą tame kontekste tikrai išgirsite!
Rūta Ramonė - LA NAYA CHOCOLATE pardavimo vadovė ir savo įmonės bei unikalių jos kuriamų produktų ambasadorė. Daugiau aistros idėjai ir veiklai būtų sunku surasti. Įsitikinsite patys!
Evelina Meilienė - KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO organizacijos vystymo direktorė kalbės apie bendradarbiavimo svarbą valstybiniame universitete. Jei esate baigę KTU prieš keletą metų, šiandien jį sunkiai beatpažintumėte. Kodėl? Atsakymai jau netrukus. 
Inga Dykmonienė - AB VILKYŠKIŲ PIENINĖ personalo vadovė, aistringa personalo įsitraukimo didinimo projekto autorė sutiko pasidalinti savo patirtimi, skatinant bendradarbiavimą gamybinėje įmonėje. 

  Idėjos esmė

   Goda Petraviciene„Tendencijų renginys „gimė“ labai natūraliai - tai atsakas į mūsų Klientų poreikį. Iš tiesų labai dažnai girdime klausimus: „Ką šiuo metu daro kitos įmonės? Kas vyksta pasaulyje?Į ką dabar investuoja geriausi?“ 2015-aisiais pirmąjį kartą organizuoti renginiai Vilniuje ir Palangoje sulaukė didelio vadovų palaikymo; tendencijų renginiai jau tampa mūsų rudens tradicija.“

  Goda Petravičienė, Projekto vadovė

   

  Roman Gaiduk„Jau įpratome tendencijų renginiams ruoštis visus metus, kad dalyviams galėtume pateikti ne tik tendencijų kryptis, bet ir kas po tuo slypi. Vieni konsultantai su tuo sieja savo ugdymo planus, kiti atlieka tiriamuosius darbus įmonėse, bet visi nuolat įsivaizduojame tą momentą, kai stosime prieš auditoriją dalintis tuo, kas vyko šiais ir kur judėsime ateinančiais metais.“

  Romanas Gaidukas, Turinio vadovas

   

  Andrius Petravicius„Klientai mums už šiuos renginius dar ilgai dėkoja. Naujovės ir netikėtumai - privaloma mūsų darbo dalis :) Tačiau Klientams naudingiausia tai, kad jie ne tik sužino HR ir vadybos „madas“, bet ir turi galimybę jas bent trumpai „pasimatuoti“ ir įsivertinti jų aktualumą įmonei. O tai be galo naudinga, nes padeda taupyti laiką bei tikslingai investuoti.“

  Andrius Petravičius, Renginio viešinimo vadovas

  Kada gali prireikti ?

  • Jei atsiranda jausmas, kad „verdate savose sultyse“;
  • Jei tikite, kad yra protingų vadovų ir organizacijų, iš kurių galima mokytis;
  • Jei nuolatinis tobulėjimas yra Jūsų DNR dalis, tačiau nesinori „mėtytis“ be krypties.

  Nauda organizacijai

  • Klientai teigia, kad tendencijų renginiuose jie „pasimatuoja“ bent keletą tuo metu aktualių produktų ir gali priimti pagrįstą sprendimą, ar tai aktualu jų organizacijoms.
  • Klientai tiesiogiai bendrauja su ekspertais ir gali įsivertinti, ar tas konsultantas būtų tinkamas jų komandai.
  • Dauguma Klientų be galo vertina galimybę išgirsti gerąją įmonių atstovų praktiką, apie tai padiskutuoti, gauti sprendimus jau taikančių vadovų rekomendacijas!

  Mus rekomenduoja