Paslaugos

Ateities personalas: Tendencijos 2018

2017 m. spalio 19 d. 2017 m. spalio 25 d.
Klaipėda Vilnius
Viešbutis „Amberton“ Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“

 

 

 

 
BENDRADARBIAVIMAS - pagrindinė renginio ir visų šių ir ateinančiųjų metų tema. Apie tai kalba pasaulyje pirmaujančių įmonių vadovai, šalių lyderiai, verslo strategai, mokslininkai. Mes atskleisime priežastis, kodėl kaip niekada globalioje verslo aplinkoje, būtent bendradarbiavimas laikomas pagrindiniu raktu į sėkmę.

Tai padarysime per 4 pagrindines prizmes:

 1. Bendradarbiavimas vadovų komandoje;
 2. Bendradarbiavimas su Klientais kaip vertės didinimo šaltinis;
 3. Vidinė komunikacija kaip bendradarbiavimo variklis;
 4. Bendradarbiavimas mokantis iš kitų (konkurentai, tiekėjai, partneriai, etc.) patirties.

Profesionalių konsultantų pranešimus papildys įmonių vadovų patirtys, todėl kalbėsime ne teisingai, o naudingai! Žadame tik tai, ką tesėsim, todėl svečių-praktikų sąrašą skelbsime kiek vėliau. Galima atskleisti, kad kalbamės su pačių žinomiausių ir pažangiausių ne tik Lietuvos mastu organizacijų vadovais.

Trečius metus vykstantis renginys Jus pasitiks visiškai atsinaujinęs! WORLD CAFE metodika padės pasisemti vertingų idėjų, tačiau netrūks ir tikrų emocijų bei įsimintinų pažinčių.


Registracija jau įsibėgėjo!

Investicija - 90 EUR + PVM.

Renginyje gali dalyvauti NE daugiau nei 2 tos pačios įmonės atstovai!


  Idėjos esmė

   Goda Petraviciene„Tendencijų renginys „gimė“ labai natūraliai - tai atsakas į mūsų Klientų poreikį. Iš tiesų labai dažnai girdime klausimus: „Ką šiuo metu daro kitos įmonės? Kas vyksta pasaulyje?Į ką dabar investuoja geriausi?“ 2015-aisiais pirmąjį kartą organizuoti renginiai Vilniuje ir Palangoje sulaukė didelio vadovų palaikymo; tendencijų renginiai jau tampa mūsų rudens tradicija.“

  Goda Petravičienė, Projekto vadovė

   

  Roman Gaiduk„Jau įpratome tendencijų renginiams ruoštis visus metus, kad dalyviams galėtume pateikti ne tik tendencijų kryptis, bet ir kas po tuo slypi. Vieni konsultantai su tuo sieja savo ugdymo planus, kiti atlieka tiriamuosius darbus įmonėse, bet visi nuolat įsivaizduojame tą momentą, kai stosime prieš auditoriją dalintis tuo, kas vyko šiais ir kur judėsime ateinančiais metais.“

  Romanas Gaidukas, Turinio vadovas

   

  Andrius Petravicius„Klientai mums už šiuos renginius dar ilgai dėkoja. Naujovės ir netikėtumai - privaloma mūsų darbo dalis :) Tačiau Klientams naudingiausia tai, kad jie ne tik sužino HR ir vadybos „madas“, bet ir turi galimybę jas bent trumpai „pasimatuoti“ ir įsivertinti jų aktualumą įmonei. O tai be galo naudinga, nes padeda taupyti laiką bei tikslingai investuoti.“

  Andrius Petravičius, Renginio viešinimo vadovas

  Kada gali prireikti ?

  • Jei atsiranda jausmas, kad „verdate savose sultyse“;
  • Jei tikite, kad yra protingų vadovų ir organizacijų, iš kurių galima mokytis;
  • Jei nuolatinis tobulėjimas yra Jūsų DNR dalis, tačiau nesinori „mėtytis“ be krypties.

  Nauda organizacijai

  • Klientai teigia, kad tendencijų renginiuose jie „pasimatuoja“ bent keletą tuo metu aktualių produktų ir gali priimti pagrįstą sprendimą, ar tai aktualu jų organizacijoms.
  • Klientai tiesiogiai bendrauja su ekspertais ir gali įsivertinti, ar tas konsultantas būtų tinkamas jų komandai.
  • Dauguma Klientų be galo vertina galimybę išgirsti gerąją įmonių atstovų praktiką, apie tai padiskutuoti, gauti sprendimus jau taikančių vadovų rekomendacijas!

  Registracijos forma

  Kviečiame rezervuoti vietą renginyje. Jei turite abejonių ar klausimų, mielai su Jumis pabendrausime. Mūsų tikslas - kad renginyje dalyvautų tik tie, kam tai iš tiesų naudinga!

  Klaipėdoje (2017-10-19)

  Vilniuje (2017-10-25)

  Mus rekomenduoja