Grand Leader® aukščiausios grandies vadovų akademija

Lyderių akademija – tai lyderių kompetencijų ugdymo tęstiniai mokymai. Vidinių mokymų turinys kuriamas pagal konkrečios įmonės vadovų poreikius, atsižvelgiant į įmonės strategiją bei prioritetus. Viešosios programos sudaromos pagal vadovų kompetencijų tyrimų rezultatus. Dažniausiai akademija trunka 6 mėnesius, nes per tiek laiko galima tikėtis realių pokyčių bei apčiuopiamų rezultatų. Tačiau yra ir 3, 9 ar 12 modulių (kiekvieno trukmė po dvi dienas) programų. Programose taikoma daugelis ugdymo metodų, atsižvelgiant į dalyvių asmenybės tipus, veiklos specifiką, ugdomas kompetencijas. Tarp modulių dalyviai gauna užduotis savarankiškam darbui, daugelis jų atliekama kartu su savo komanda darbo vietoje. Todėl bet kokią teoriją lydi praktika, dalyviai iškart įgytas žinias taiko savo veikloje.

Kada gali prireikti

  • Dažniausias akademijų užsakovas – tarptautinės įmonės ar lietuviško kapitalo įmonių grupės, tikinčios, jog tik SISTEMINGA investicija į darbuotojų ugdymą duoda realią naudą.

Nauda organizacijai

  • Programose dalyvauja perspektyviausi organizacijos darbuotojai, taip skatinamas jų lojalumas;
  • Sistemingas mokymų planas leidžia darbuotojams efektyviau įsisavinti ir, svarbiausia, taikyti įgytas žinias darbe;
  • Yra galimybė matuoti lyderių kompetencijų lygį prieš ir po programos.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“