Unikali Jūsų įmonės vidinė akademija

Tai išskirtinai pagal Jūsų organizacijos poreikius ir pageidavimus sukurta akademija. Jums pasiūlysime ne tik unikalų mokymų turinį, adaptuotą prie Jūsų veiklos sferos, bet ir išskirtinai Jums parinktus ugdymo metodus bei darbuotojų įsitraukimo skatinimo priemones. 

Kada gali prireikti

  • Jei pasidomėję GRAND PARTNERS akademijomis supratote, kad nė viena iš jų 100 procentų neatitiko Jūsų poreikių ar įsivaizdavimo;
  • Jei jau turėjote ne vieną tęstinę akademiją, po kurios neįvyko tai, ką planavote ir ko tikėjotės;
  • Jei Jūsų veiklos sritis ar įmonės situacija tokia unikali, kad reikia imtis unikalių priemonių jai spręsti.

Nauda organizacijai

GRAND PARTNERS akademijos kuriamos, remiantis integruoto ugdymo (angl. „Blended Learning“ filosofija. Tai reiškia, kad dalyviai bus įtraukti nuo pradžių iki pabaigos. Be to, ugdymas vyks ne tik tuomet, kai su dalyviais dirbs konsultantas. Dalyviai gaus daugybę savarankiškų užduočių ir kitais būdais bus skatinami įgytas žinias taikyti praktikoje.

Pagal Jūsų poreikius sukurtas turinys ir procesas reiškia, kad nereikės švaistyti laiko, klausantis bendrinių dalykų, su kuriais nė nežinote, ką daryti.

Kurdami programą pagal Jūsų unikalų poreikį, galime integruoti įvairius organizacijos misijos, strategijos ar vertybių elementus, kurie papildo ir pastiprina kitas organizacijoje veikiančias programas.

 

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“