Unikali Jūsų įmonės vidinė akademija

Tai išskirtinai pagal Jūsų organizacijos poreikius ir pageidavimus sukurta akademija. Jums pasiūlysime ne tik unikalų mokymų turinį, adaptuotą prie Jūsų veiklos sferos, bet ir išskirtinai Jums parinktus ugdymo metodus bei darbuotojų įsitraukimo skatinimo priemones. 

Kada gali prireikti

  • Jei pasidomėję GRAND PARTNERS akademijomis supratote, kad nė viena iš jų 100 procentų neatitiko Jūsų poreikių ar įsivaizdavimo;
  • Jei jau turėjote ne vieną tęstinę akademiją, po kurios neįvyko tai, ką planavote ir ko tikėjotės;
  • Jei Jūsų veiklos sritis ar įmonės situacija tokia unikali, kad reikia imtis unikalių priemonių jai spręsti.

Nauda organizacijai

GRAND PARTNERS akademijos kuriamos, remiantis integruoto ugdymo (angl. „Blended Learning“ filosofija. Tai reiškia, kad dalyviai bus įtraukti nuo pradžių iki pabaigos. Be to, ugdymas vyks ne tik tuomet, kai su dalyviais dirbs konsultantas. Dalyviai gaus daugybę savarankiškų užduočių ir kitais būdais bus skatinami įgytas žinias taikyti praktikoje.

Pagal Jūsų poreikius sukurtas turinys ir procesas reiškia, kad nereikės švaistyti laiko, klausantis bendrinių dalykų, su kuriais nė nežinote, ką daryti.

Kurdami programą pagal Jūsų unikalų poreikį, galime integruoti įvairius organizacijos misijos, strategijos ar vertybių elementus, kurie papildo ir pastiprina kitas organizacijoje veikiančias programas.

 

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“