Vieninteliai CORE QUADRANT metodikos mokymai Vilniuje!

2018 m. birželio 26-28 d. vyks vieno garsiausių Olandijos vadybos konsultantų ir lektorių Daniel Ofman CORE QUADRANT® metodikos mokymai!

Daniel Ofman, dirbamas su įmonėmis ir vadovais, nuolat sulaukdavo klausimo – KAIP PAKEISTI ŽMONES? KAIP PADARYTI, KAD JIE BŪTŲ KITOKIE NEI YRA, NES TOKIE JIE MŪSŲ ĮMONEI NETINKA?

Todėl ilgus metus konsultantas ir mokslininkas tyrė, kodėl esame tokie, kokie esame. Jo atradimas – kiekvienam mūsų būdingos kelios pagrindinės asmenybės savybės, dėl kurių kiekvienas esame būtent toks. Jei ta savybė dominuoja itin stipriai, tikėtina, ji trukdo ne tik aplinkiniams, bet ir pačiam žmogui. Jei kitame asmenyje randame to, kas mums yra visiškai svetima, arba priešingai, mums to labai trūksta, tai lemia mūsų santykių kokybę su tuo žmogumi. 1992 m. D. Ofman pristatė savo atradimais grįstą CORE QUADRANT® modelį.

Modelis nuo kitų skiriasi tuo, jog yra pozityvus, išskirtinai orientuotas į galimybes ir augimą. D. Ofman neskirsto žmonių į keletą tipų pagal keletą dominuojančių savybių, nes tyrimai rodo, kad susiklosčius tam tikroms aplinkybėms (ypač stresinėse situacijose), mes elgiamės kitaip nei įprasta mūsų asmenybės tipui. Be to, D. Ofman, kaip ir daugelis kitų tyrėjų, pastebėjo, kad tipai, kuriems priskiriami pvz. gyvūnų vardai, dažnai tampa etiketėmis, kurios nekuria vertės, o dažnai ir tampa susipriešinimo pagrindu.  

Modelis pristatytas visame pasaulyje, jo pagrindu išleista keletas knygų, atlikti tyrimai ir studijos verslo, švietimo ir valstybinėse įstaigose. Pirmą kartą trijų dienų sertifikavimo programa vyko 2011-aisiais Prancūzijoje.

Vieninteliuose trijų dienų trukmės mokymuose, kurie vyks šių metų birželio 26-28 dienomis Vilniuje, pats metodikos autorius pristatys metodiką, mokys ją taikyti darbe ir asmeniniame gyvenime, suteiks daug vertingų praktinių patarimų. Po šių mokymų dalyviai taps sertifikuoti metodikos vartotojai, galės legaliai ją naudoti savo darbe, vesti mokymus.

Registracija jau vyksta. VIETŲ SKAIČIUS ITIN RIBOTAS! Norėdami registruotis, siųskite savo vardą, pavardę, pareigas bei įmonės pavadinimą info@grandpartners.lt.

Daugiau informacijos apie mokymus rasite GP_Core Quadrant Pristatymas_2018

Jei kils klausimų, mielai pakonsultuosime asmeniškai 🙂