Aha moment „AHA Moment Business“ pamokos

„AHA Moment Business“ pamokos

Aha Moment Business pamokos – specialiai į pritaikomumą ir savarankišką tobulėjimą itin orientuotas įrankis. Tai trumpos, bet pačios svarbiausios įžvalgos, rekomendacijos ir patarimai, padedantys praktikoje, čia ir dabar, taikyti tai, kas buvo išgirsta, aptarta ar išbandyta vykusiuose mokymuose.

Kaip viskas vyksta?

Praėjus 1-2 savaitėms po mokymų, mokymų dalyviai 21 darbo dieną į savo elektroninio pašto dėžutę gauna po vieną „kompaktišką“ su mokymų turiniu susijusią pamoką–priminimą, skatinantį nieko nelaukiant pasipraktikuoti ir įgytas žinias taikyti darbe.

Kodėl praėjus porai savaičių?

Nes vidutiniškai tiek laiko žmogui reikia apsiprasti su naujomis įgytomis žiniomis, „susigulėti“ dideliam kiekiui informacijos, išgirstos per gana intensyvias 1 ar 2 mokymų dienas.

Kodėl 21 diena?

Nes jau seniai įvairiausiais tyrimais įrodyta, kad ką nors darant 21 dieną iš eilės, atsiranda didžiulė tikimybė, kad tai taps nauju įpročiu.

Kodėl tai efektyvu?

Perskaityti ir prisiminti šį tą naudingo neužtrunka nė minutės.

Pamokas galima skaityti bet kur: telefone, kompiuteryje, darbe, namuose ir t.t. O jei norisi, pamokas galima patogiai atsispausdinti ant popieriaus lapo ir visada ant savo darbo stalo turėti visą 21 pamokos komplektą–paruoštuką sklandesniam darbui ir bendravimui.

Darbuotojo polėkis ir entuziazmas, pasibaigus mokymams, turi savybę ilgainiui blėsti… Aha Moment pamokos yra tai, kad suteikia „antrą kvėpavimą“ ir kasdien vėl motyvuoja!

Kasrytinės pamokėlės-priminimai sutelkia darbuotojus, paskatina drauge prisiminti vykusius mokymus ir išmoktus dalykus, ragina tarpusavyje apie tai padiskutuoti. Taip pat – pasidalinti pamokomis su galbūt negalėjusias mokymuose dalyvauti kolegomis, papasakoti jiems apie viską išsamiau. Neformalus bendravimas, turiningi pokalbiai ir dalijimasis žiniomis neabejotinai stiprina komandos tarpusavio ryšį, kuria draugišką ir malonią atmosferą ir gerina mikroklimatą kolektyve.