Investuokite į save!

GRAND PARTNERS siūlo platų atvirųjų mokymų programų pasirinkimą tiek specialistams, tiek aukščiausios grandies vadovams.

Siūlome pasinaudoti galimybe sudalyvauti šiuose mokymuose (daugiau informacijos adresu info@grandpartners.lt):

Less is More, 2015 m. balandžio 16, 30 d., Kaunas I. Iacob Investicija: 2 d. – 250 Eur (mokymai + maitinimas) Tyrimais nustatyta, kad vidutiniškai 76 darbo valandas per metus mes ko nors ieškome. Tai beveik dvi darbo savaitės! Įsivaizduokite savo darbą, jei visi dokumentai būtų savo vietose, vizitinės kortelės nesimėtytų ant stalo, kompiuterio darbalaukis būtų švarus, elektroniniai dokumentai sukataloguoti, o elektroniniame pašte tik šios dienos laiškai. Utopija? Tereikia Jūsų nusiteikimo nuo DABAR dirbti kitaip. Šie mokymai – tai Jūsų galimybė net keliskart padidinti savo darbo efektyvumą su Ievos Iacob pagalba.

 

Marketingo pagrindai, 2015 m. gegužės 7 d., Klaipėda D. Jonikas Investicija: Registracija nemokama Dabar labai madinga į savo kompetencijų sąrašą įtraukti ir „marketingą“. Apie jį tiek daug girdime ir kalbame, tačiau kas yra tikrasis marketingas? Kaip efektyviai pasitelkti rinkodarą pristatant savo produktą ar paslaugą Klientui?  Ko Jūsų konkurentai nežino apie rinkodarą. Praktiniai patarimai ir atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus mokymuose su Donatu Joniku.