„Mindfulness“ versle

Nauda organizacijai

„Mindfulness“ (lietuviškai dėmesingas įsisąmoninimas) –  tai psichologinis procesas, kuris padeda išlaikyti dėmesį, nepasiduoti automatinei reakcijai bei emocijoms ir sąmoningai pasirinkti norimą atsaką ir elgesį, išlaikant maksimalų produktyvumą. Tai šiuolaikinės visuomenės specifikai ir darbo bei gyvenimo tempui pritaikyti principai ir technikos, kurių ištakos siekia budizmo tradicijas.

Šių praktinių mokymų metu dalyviai įgis minimaliai žinių ir daug, daug praktikos, kuri padės taikyti „mindfulness“ technikas, kai reikės susikaupti, susitelkti, nusiraminti, priimti itin sudėtingą ar nestandarinį sprendimą.

Atsiliepimai

Šiuose mokymuose mokslinėmis žiniomis grįsta informacija ir patirta reali praktika buvo vertingiausia patirtis, kuri persikėlė ir į mano kasdienį gyvenimą. Dviejų dienų trukmės mokymai nebuvo atradimas kažko naujo, greičiau tai per konstruktyvų žinių paaiškinimą ir praktinius pratimus patirtas suvokimas ir pajautimas, suteikęs apčiuopiamą nauda, kurios nebesinori paleisti ir atidėti praktikavimą tam momentui, kai turėsiu laiko. Dabar – yra pats geriausias laikas. Tokius mokymus rekomenduoju kiekvienam žmogui, kiekvienam vadovui ne tik asmeniniam tobulėjimui, bet ir visai organizacijai, kurioje dirbame.

Jūratė Butinavičienė
Personalo valdymo profesionalų asociacija

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“