Konfliktų valdymas

Modernioje vadyboje konfliktas dažnai apibrėžiamas kaip nauja galimybė. Ir vis dėlto, konfliktas visuomet yra ir grėsmė. Tinkamas konfliktų valdymas tarpasmeniniame ar organizacijų lygmenyje padeda sumažinti grėsmes ir padidinti galimybes.

Bene visi suvokiame, kad iš skirtingų nuomonių gimsta naujos tiesos, tačiau būtų sunku kasdien su džiaugsmu keliauti į darbą, kur vyrauja nesutarimai, pokalbiai nuolat virsta ginčais, o kolektyvas pasidalijęs į koalicijas pagal tai, ar pritaria tam tikram sprendimui.  

Konfliktų valdymas

Praktinės įžvalgos

Konfliktas yra natūrali tiek asmens, tiek organizacijų gyvavimo dalis. Ir tai visiškai natūralu ir normalu. Esminis klausimas net ne tai, kaip dažnai kyla konfliktai, o tai, kaip mes gebame valdyti konfliktus.

Ar iškilus nesutarimui įnirtingai ginčijamės, gindami savo ekspertinę nuomonę?

Ar stengiamės ieškoti pagrįstų faktų?

Ar pavyksta išklausyti oponentą?

Ar pavyksta išlaikyti savo ir kitų orumą, diskutuojant be keiksmų ir įžeidinėjimų?

Ar po ginčo pavyksta toliau ramiai dirbti su oponentu, siekiant bendro tikslo?

Ar po karštos diskusijos jaučiamės paaugę kartu?

Visa tai yra ženklai, kad konfliktų valdymo srityje viskas gerai.

Paradoksalu, tačiau organizacijose, kuriose teigiama, kad konfliktų nėra, paprastai problemų yra daugiausia. Konfliktų valdymas reiškia tai, kad net ir sudėtingi klausimai yra keliami ir galbūt nelengvai, tačiau vis vien sprendžiami, pageidautina – sistemiškai.

Kodėl Grand Partners

GRAND PARTNERS specialistai valdo skirtingų tipų konfliktų valdymo metodikas. Mes nagrinėjame konfliktą ir kaip situaciją, ir kaip elgesį. Suteikiame savo Klientams labai skirtingų įrankių, padedančių valdyti konfliktus skirtingose situacijose.

Nuo 2004 m. esame sukūrę ir vis dar vedame itin populiarius mokymus apie sudėtingų žmonių tipus, esame įsigiję ir vaizdo metodikas šioje srityje, vizualiai iliustruojančias, kokio tipo konfliktai yra būdingi skirtingų tipų žmonėms.

Taikome metodikas, padedančias identifikuoti ir spręsti sistemines-organizacines problemas, kurių egzistavimas nuolat lemia ir didelį kiekį tarpasmeninių konfliktų, kurie neims spręstis tol, kol egzistuos sisteminės problemos. Tokios konsultantų įžvalgos yra padėjusios ne vienai organizacijai pasiekti tam tikrą proveržį ir stipriai pagerinti mikroklimatą kolektyve su itin nedideliais pokyčiais ir resursais.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“