Personalo valdymas

Nors skambiai sakoma, kad darbuotojai yra pagrindinis organizacijos turtas, dažnu atveju personalo valdymas organizacijoje sulaukia tik ribotų pastangų bei resursų. Kvalifikuotų darbuotojų trūkumas – viena aktualiausių darbo rinkos temų, tačiau ką realiai darome tam, kad mes taptume vienu geidžiamiausių darbdavių?

Ir nors populiaru teigti, kad atlyginimais su vakariečiais ar skandinavais nepakonkuruosime, iš tiesų galėtume tautiečiams sukurti tokią darbo aplinką, kurios jie nenorėtų keisti net į didesnes pajamas toli nuo savo gimtinės.

Personalo valdymas

Praktinės įžvalgos

Turbūt visiems teko matyti įspūdingus skaičius, kiek kainuoja darbuotojų kaita arba netinkamai atrinktas darbuotojas. Daugelis gana nemažai laiko ir pinigų skiria darbuotojų atrankai, tačiau pamiršta darbuotojų integravimo į organizaciją svarbą. Tinkamai pristačius organizaciją naujam darbuotojui ir darbuotoją komandai, būtų galima išvengti dalies nesėkmių, o darbuotojai daug greičiau pradėtų nešti didesnę naudą organizacijai.

Darbuotojų ugdymas yra laikomas gana brangiu malonumu. Faktas – turėti nekompetentingus darbuotojus yra dar brangiau. Kita vertus, kiekviena organizacija turi tam tikrų vidinių resursų, kurie būtų geras būdas ugdyti darbuotojus savomis jėgomis. Jas tinkamai pajungus siekiamam tikslui, galima pasiekti išskirtinių rezultatų be didelių papildomų investicijų. Šalutinis poveikis – padidėjęs įsitraukimas ir motyvacija – garantuoti!

Kodėl GRAND PARTNERS

Personalo valdymas, mūsų supratimu, turi padėti verslui, prisidėti prie verslo vertės didinimo, todėl siūlydami bet kokį sprendimą šioje srityje, nuolat užduodame klausimą – kokią vertę verslui tai sukurs?

Siūlydami kokius nors pokyčius personalo valdymo srityje, visuomet vertiname:

Ar pastangos kainuos mažiau nei laukiamas rezultatas?

Kaip į pokyčius reaguos darbuotojai? Kaip jiems padėti prisitaikyti prie naujovių?

Koks yra paprasčiausias būdas greičiausiai pasiekti laukiamų rezultatų?

Iš patirties žinome, kiek iššūkių organizacijos mastu atsiranda net ir dėl nedidelių pokyčių. Todėl siūlome tik tokius sprendimus, dėl kurių esame visiškai tikri.

Personalo valdymas yra viena mūsų specializacijos sričių. Be to, visi šios srities specialistai yra ne tik kvalifikuoti ekspertai, bet ir psichologai bei organizacijų psichologai, todėl diegdami bet kokį sprendimą, nepamiršta ir žmogiškojo faktoriaus svarbos. Su mumis pokyčiai vyksta lengviau ir greičiau!

Personalo valdymas GRAND PARTNERS – ta sritis, kur vieną kartą išbandę sprendimą su konsultantu, vėliau galite tai daryti visiškai savarankiškai be papildomų išorinių resursų. Mūsų tikslas – dalintis ir įgalinti!

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“