Kaip padėti atleidžiamiems darbuotojams rasti tinkamą darbą („Outplacement“)

Nauda organizacijai

Kaip sutinkate svečius? O kaip juos išlydite po šventės ar viešnagės? Turbūt sutiksite, kad svetingas šeimininkas tiek pat dėmesio skirs ir sutikimui, ir atsisveikinimui? Juk paskutinis įspūdis toks svarbus! O kaip yra su darbuotojais? Daugeliui įmonių jau savaime suprantama, jog naujam darbuotojui reikalingas ypatingas dėmesys, kad jis kuo greičiau „įsivažiuotų“ ir galėtų tinkamai atlikti darbą, kuriam ir buvo priimtas. Tačiau pasitaiko, jog net tiesioginis vadovas nežino, kodėl darbuotojas išeina iš įmonės arba nepasivargina, jog su darbuotoju būtų atsisveikinama draugiškai.

  • Po šių mokymų įmonė įgauna daug daugiau teigiamai apie ją kalbančių ambasadorių, kurie gali pritraukti potencialių darbuotojų į laisvas darbo vietas.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“