Sisteminis mąstymas

Nauda organizacijai

Sisteminis mąstymas – vienas svarbiausių vadovo darbe. Segmentinis problemos matymas ar sprendimų priėmimas, atsižvelgiant į nepakankamą kiekį aplinkybių, ne tik žalingas, bet ir pavojingas. Pasitaiko, jog „keliant vieną kampą, sugriūna kitas“. Sisteminis mąstymas gali padėti.

Mokymai pagrįsti patyriminio mokymosi dėsniais. Jų metu praktiniai užsiėmimai iliustruoja sisteminio mąstymo svarbą. Svarbu paminėti, kad patyriminis mokymas bei juo grįsti užsiėmimai priimtini ir gamybininkams, tiksliųjų profesijų atstovams. Jūs pradedate matyti visumą. Nuo to lengviau ne tik Jums, bet ir visai organizacijai.

Šie mokymai ypatingai naudingi prieš diegiant LEAN ar ISO sistemas, nes organizacijos sisteminis matymas yra pagrindas efektyviam šių sistemų diegimui.

Atsiliepimai

Mokymai leido įvertinti komandinį darbą, save kaip asmenybę, pažinti geriau tiek save, tiek kolegas. Gavau patarimų, žinių, kurias realiai galiu pritaikyti savo gyvenime, kasdienėje veikloje.

Vilija Zabitė
UAB „Minordija“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“