Strategijos formavimas ir jos įgyvendinimo užtikrinimas

Nauda organizacijai

Nors kariai į mūšį be plano niekuomet neina, strategija versle vis dar asocijuojasi su bereikalingu popierizmu. Tiesa, verslas – ne karas, tačiau tikslą laimėti (kitaip tariant uždirbti) sau kelia kiekvienas.  Galima tikėtis sėkmės, tačiau efektyviau ją planuoti ir tinkamai pasiruošti.

  • Strateginis planas padeda vadovams sistemingai suplanuoti organizacijos veiklą;
  • Tinkamas planas padeda kontroliuoti tikslų įgyvendinimą ir laiku imtis korekcinių veiksmų;
  • Tinkamai iškomunikavus strateginį planą, ženkliai padidinamas organizacijos efektyvumas, nes į vykdymą aktyviau įsitraukia visi darbuotojai.

Atsiliepimai

Dėkojame už mokymų kuravimą ir norime pasidžiaugti, kad su UAB Vitameda kolektyvu jie praėjo sėkmingai! Lektorius Robertas Mincevičius puikiai mato auditoriją, reflektuoja į situacijas, įtraukia visus dalyvius. Vitameda strategiją susidėliojo ir tikimės, kad ateinančiais metais ji bus pasiekta.

Vilma Šimaitienė
UAB „Vitameda“

Mokymai įkvėpė, pažadino veikti įmonės labui. Tikiuosi, panaudosiu esminius iškeltus ir atsakytus klausimus įmonės darbo rezultatams gerinti.

Deimantė Petravičienė
Asociacija „Mano miestas Klaipėda“

Įdomu, lengvai pritaikoma kasdienybėje.

Sigitas Rymko
UAB „Magnum veterinarija“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“