Verslo problemų sprendimas ir sprendimų priėmimas

Nauda organizacijai

Nuo ko priklauso verslo sėkmė?  Nuo žmonių? Tai tiesa, tačiau kokie jie turi būti ar ką daryti, kad įmonė veiktų pelningai? Teigiama, jog tai priklauso nuo gebėjimo kuo greičiau priimti kuo tinkamesnius sprendimus. Juk ir vadovas, ir kiekvienas specialistas kasdien net nesąmoningai priima daugybę sprendimų, kurių visuma ir lemia verslo sėkmę.
Šie mokymai ypatingai naudingi prieš diegiant LEAN ar ISO sistemas, nes organizacijos sisteminis matymas yra pagrindas efektyviam šių sistemų diegimui.

Atsiliepimai

Buvo nenuobodu, naudinga, patiko, kad naudojo skirtingas vaizdines priemones. Ne tik išdalino medžiagą, bet ją ir paaiškino.

Neli Karapetjan-Baranauskienė
UAB „Baltic Transline“

Romano Gaiduko vedamus mokymus vertinu kaip profesionaliausiai ir kokybiškiausiai pateiktus iš visų iki šiol Lietuvoje turėtų mokymų!

Adomas Galinis
UAB „Minordija“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“