Vadovavimo efektyvumo didinimas

Nauda organizacijai

Vadovavimas reikalauja ne tik tam tikrų įgūdžių, bet ir tinkamo mąstymo, bendravimo su kolegomis bei pavaldiniais. Šie mokymai paremti holistiniu (visa-apimančiu) požiūriu į vadovavimą. Juose suteikiami įrankiai svarbiausių įgūdžių tobulinimui, o taip pat naudojamos metodikos, padedančios formuoti tinkamą sampratą apie vadovavimą ir pasiekti asmeninių ir organizacijos tikslų.

  • Formuojama samprata, jog vadovų stiprybė ir sėkmė priklauso nuo jų gebėjimo užtikrinti rezultatą įtraukiant pavaldinius, todėl auga pagarba darbuotojams, suvokiama jų įtraukimo svarba;
  • Vadovai – vykdytojai suvokia savo apribojimus ir gauna įrankių, kaip tapti vadovu – treneriu ar „žaidžiančiu treneriu“;
  • Suvokiant ir tinkamai taikant esminius produktyvaus vadovavimo principus, gerėja ne tik vidinė atmosfera įmonėje, bet ir veiklos rezultatai.

Atsiliepimai

Sustiprėjo bendrumo jausmas su bendradarbiais, noras daryti bendrus projektus, sužinojau daug žinių, ypač praversiančių dirbant su kolektyvu, vadovaujant jam. Motyvacija, konfliktų valdymas, delegavimas ir kt.

Dainius Dulinskas
Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stevila“

Galiu tobulėti kaip vadovė, kaip asmenybė. Lektorė dėstė aiškiai, galima viską suprasti ir pritaikyti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Edita Radzevičiūtė
UAB „Lietpak“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

I’m really thankful to Grand Partners and Raman Gaiduk personally for comprehensive and fascinating program. They managed not only to fit extensive set of topics into just six training days but also to pick most relevant ones for Epam context. All considered areas are extremely important today for our Company to growth and success. There was enough practice to imprint theoretical knowledge and very strong team building components. I also appreciate ease of learning process and funny but relevant examples from Raman’s experience.

Maxim Malets
„EPAM Systems“