Pardavimai kitaip: kaip laimėti verslo derybas

Bendra informacija apie mokymus

Data: 2008 m. lapkričio 18 d. (antradienis)
Vieta: „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“ konferencijų salė (H. Manto g. 84, Klaipėda)
Trukmė: nuo 9 iki 16 val.
Dalyvių skaičius: apie 20 žmonių
Formatas: viena kavos pertrauka, pietūs (už pietus moka patys dalyviai)
Verslo konsultantas: Romanas Gaidukas

Investicija: Mokymus inicijuoja VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė. Dalyvavimas mokymuose nemokamas

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai prioriteto tvarka skirti KMTP nariams, kitoms inovacinę veiklą vykdančioms Klaipėdos miesto įmonėms ir Klaipėdos miesto SVV įmonėms. Tikslinė auditorija – įmonių ir padalinių vadovai, pirkimų bei pardavimų skyrių vadovai ir vadybininkai, eksporto vadovai.

Jūsų situacija

Perkant, parduodant ir įvairiose kitokiose situacijose Jums tenka derėtis dėl palankesnių sąlygų. Ar visada Jūsų derybos baigiasi taip, kai norėjote? Derybos vyksta ne tarp įmonių, bet tarp gyvų žmonių su savo silpnybėmis ir stipriosiomis pusėmis. Laimi tas, kas sugeba geriau perprasti oponento psichologiją ir surasti būdą, kaip daryti jam įtaką ir sprendimą palenkti į savo pusę. Kiekvienas iš oponentų derybų kelyje pastato įvairius spąstus ir tik profesionalas žino, kaip juos pastebėti ir net panaudoti prieš savo derybų partnerį. Derybas laimi labiausiai joms pasiruošęs. Jūs galite juo tapti!

Ko tikėtis iš šių mokymų?

Jeigu Jūs tikslingai sieksite taikyti visus mokymų metu įgytus įtakos ir sėkmingų derybų principus, Jūs tiesiog tapsite sėkmingesniu derybininku. Šiuos nesudėtingus, bet galingus derybų principus galėsite taikyti jau kitą dieną savo bendravime su tiekėjais, pirkėjais, akcininkais, bankininkais ir net darbuotojais. Tai mokymai praktiškiems žmonėms, kuriems rūpi jų darbo rezultatai.

Mokymų metu nagrinėsime šias temas bei klausimus:

  • Derybų mitai ir baimės – jų įtaka derybų procesui.
  • Derybininkų „nuodėmės“. Ar Jūsų sandoris tikrai buvo sėkmingas?
  • Analizuojame savo derybinę poziciją – kuriame gynybinę strategiją.
  • Analizuojame oponentą – kuriame puolimo strategiją.
  • Analizuojame situaciją – ruošiamės nenumatomoms aplinkybėms.
  • Psichologiniai ir loginiai derybų spąstai: kaip jų išvengti ir panaudoti prieš savo oponentą?
  • Manipuliacija derybose ir kaip jai pasipriešinti?

Metodika: kaip to sieksime?

Mokymai sukurti tam, kad Jūs išbandytumėte savo ir kitų derybų strategijas, patys pastebėtumėte, kurios strategijos veikia, o kas nepasiteisina. Kartą patys išbandę efektyvių derybų principus, juos pradėsite taikyti savo darbe ir gyvenime. Ilgainiui jie taps įprastu elgesiu, kuris Jus padarys daug sėkmingesniu žmogumi ir derybininku. Būtent tokios naudos ir pokyčių ir sieksime mokymų metu. Todėl mokymai pagrįsti aktyvaus mokymosi metodais, kurie iliustruoja derybų dėsnius bei principus.

Konsultantas

ROMANAS GAIDUKAS – organizacijų strateginio planavimo ir valdymo konsultantas, rinkodaros specialistas, daugelio autorinių programų vadovams autorius, profesionalus „coach“. Jau penkerius metus aktyviai konsultuoja įmonių vadovus bei savininkus verslo plėtros ir asmeninio efektyvumo didinimo klausimais, vadovauja rinkodaros srities projektams, veda rinkodaros ir strateginio valdymo mokymus. Konsultanto tikslas – padėti vadovams ir verslininkams efektyviausiu būdu pasiekti užsibrėžtų tikslų. Konsultantas verslo administravimo magistro laipsnį įgijo JAV. Profesionalaus „coach“ kvalifikaciją įgijo Sankt Peterburgo „coaching institute“. Yra Tarptautinės „coaching“ federacijos ir North Europen Coaching Association narys.