Vadovų pusryčiai Vilniuje su Mark Kukushkin

Spalio 4 d. Vilniuje svečiavosi vienas žinomiausių ir geidžiamiausių Rusijos konsultantų vadovavimo ir lyderystės srityje – Mark Kukushkin. Renginyje „Top Vadovų pusryčiai“ profesionalus konsultantas dalinosi patirtimi ir gerąja pasauline praktika apie verslo plėtrą 2020 m.

Pastaruoju metu, bendraujant su įmonių vadovais, pasikartoja ta pati mintis: „Naujų galimybių dar tikrai yra, tačiau…“ Vadovai kalba apie skirtingus veiksnius, stabdančius verslo plėtrą. Be abejo, lėšų klausimas aktualus, tačiau šiandien pritraukti kapitalą vertingai idėjai įmanoma. Tereikia dviejų dalykų – tinkamos strategijos ir tokių pat žmonių. Būtent apie tai ir kalbėjome šiuose vadovų verslo pusryčiuose su daugiau nei 20 metų įmonių plėtros srityje turinčiu verslo konsultantu.

Virš 20 stambių įmonių vadovų turėjo galimybę ne tik išgirsti Mark Kukushkin įžvalgas, bet ir padiskutuoti  bei gauti konkrečias rekomendacijas. Konsultantas teigia, kad receptų nėra, tačiau tam tikri dėsniai ir tendencijos – akivaizdžios.