Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Darbinės sesijos vadovams

Darbinių sesijų metu GRAND PARTNERS ugdymo partneriai, turintys ilgametės įvairių įmonių mokymo ir konsultavimo patirties, dirbs individualiai su vadovu ir padės spręsti konkrečius vadovavimo iššūkius šiuo neapibrėžtumo laikotarpiu. Sesijų metu vadovas gaus praktinių įrankių ir patarimų naujiems iššūkiams valdyti, taip pat turės galimybę užduoti rūpimus klausimus bei su konsultantu aptarti įmanomus sprendimus, parengti savo veiklos ir prioritetų planą. Konsultacijų tikslas – padėti vadovams efektyviausiu būdu įveikti dabartinius ir ateities iššūkius. Darbinių sesijų turinys ir pagrindiniai akcentai su kiekvienu vadovu (Klientu) derinami individualiai. „Susitikimai“ vyks nuotoliniu būdu per MS Teams, Zoom ar Skype.

Darbinės sesijos vadovams Bendravimas su komanda aukštos įtampos ir neapibrėžtumo laikotarpiu Individualūs pokalbiai su darbuotojais, siekiant padėti priimti pokyčius Sudėtingi pokalbiai su darbuotojais, priimant sunkius sprendimus Dienos veiklos planavimas, padidėjus darbo krūviui – prioritetų perskirstymas Asmeninis streso valdymas, kaip įrankis, komandos stresui valdyti Turite klausimų? Reikia patarimo? Darbinės sesijos vadovams