Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Efektyvus nutolusių komandų valdymas

Pagrindinė vadovų funkcija jų darbe yra veiklos, siekiant užsibrėžtų tikslų, valdymas. Nelabai pavyks pasiekti rezultatų, jei komanda bus pakrikusi, išsibarsčiusi, jos nariai daug laiko ir energijos švaistys bardamiesi ar „diskutuodami“ ten, kur diskusijos nereikalingos, ieškodami kaltų ir t.t.
Tad komandos valdymas yra labai svarbi vadovo funkcija. Nutolusiose komandose tai dar svarbiau, jau vien dėl to, kad komanda nebėra vienoje erdvėje, kuri pati savaime apjungia ir sutelkia.

Turinys:

  • Komanda: tikra ir nutolusi. Jų panašumai ir skirtumai. Veiklos valdymas ir komandos valdymas. Komandos vystymosi stadijos ir veiklos valdymas, padedantis komandai pereiti per jas (tikslai, funkcijos, procesai, tobulinimas).
  • Nutolusios komandos bendros erdvės kūrimas: tikslai, planai, darbai, bendras laikas, rezultatai ir tobulinimas. Techninės priemonės, padedančios valdyti komandą.
  • Nutolusios komandos taisyklės pagrindiniuose komandos procesuose: sprendimų priėmimas, dalijimasis informacija, susirinkimai, nesutarimų sprendimas.
  • Grįžtamasis ryšys nutolusioje komandoje. Įgūdžių ir mokymo(si) pasidalijimas.

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partneris

Arvydas Būta

Arvydas Būta

Ugdymo partneris, ekspertas

Specializacija:
– Vadovavimo meistriškumas;
– Unikalios lyderystės programos;
– Asmenybės galios, kūno ir emocinis intelektas;
– Kūrybingumas, kūrybinio mąstymo technikos;
– Savęs ir komandų motyvavimas;
– Pokyčių valdymas.

Humoro jausmas ir besąlygiškas atvirumas garantuoti…
Teisingos, geros provokacijos užtaisas…
Unikalus konsultantas….