Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Sprendimų priėmimas neapibrėžtumo sąlygomis

Neapibrėžtumas ir pokyčių greitis sukuria protinę ir emocinę įtampą, neigiamai veikia priimamų sprendimų kokybę. Todėl svarbu žinoti, kaip priimti greitus ir kokybiškus sprendimus iššūkių ir neapibrėžtumo sūkuryje, sutelkti komandą ties svarbiausiais dalykais ir sudėtingą situaciją paversti galimybe tapti stipresniais ir greitesniais.

Turinys:

  • Trys spąstai, į kuriuos papuola vadovai, esant neapibrėžtumui ir staigiems pokyčiams. Dalyviai įvertins savo polinkį pasiduoti neigiamai aplinkybių įtakai ir sužinos, kaip tam pasipriešinti.
  • Scenarijų panaudojimas situacijos rizikos vertinimui. Trys matymo horizontai ir 1+2+4 principas. Online įrankiai, leidžiantys kartu priiminėti sprendimus ir jais vadovautis.
  • Priimtų sprendimų įgyvendinimas pokyčių metu. Komandos energijos ir pastangų sufokusavimas ties svarbiausiais dalykais. Komandos fokuso kalibravimas.

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partneris

Roman

Romanas Gaidukas

Ugdymo partneris, ekspertas

Specializacija:
– Lyderių ir vadovų efektyvumo didinimas Lietuvoje ir užsienio šalyse;
– Sisteminis mąstymas ir strateginis valdymas;
– Pokyčių valdymo projektai;
– Vadovų koučingas („Executive Coaching“).

Sisteminiai ir praktiški sprendimai…
Apie sudėtingus dalykus paprastai ir suprantamai…
Kitu kampu pamatai save ir savo įmonę…