Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Virtualūs susirinkimai – nauja kasdienybė

Susirinkimas yra brangiausiai organizacijai kainuojantis laikas. Be to, tyrimai rodo, jog neproduktyvūs susirinkimai priskiriami prie labiausiai darbuotojus demotyvuojančių veiksnių. Negana to, jie perkeliami į virtualią erdvę, kur daug neaiškumų, trukdžių bei daug įvairiausių dalykų, apie kuriuos paprastų susirinkimų metu mes net nepagalvojam.

Turinys:

  • Susirinkimų pradžia: kaip pardėti ir užtikrinti, kad visi jau čia? Taisyklės, užtikrinančios virtualių susirinkimų sėkmę. Kaip jas įvesti ir paskatinti darbuotojus jų laikytis.
  • Susirinkimų formatas. Kas keičiasi ir kas išlieka, kai susirinkimai vedami virtualiai? Kaip dažnai reikia daryti susirinkimus? Kaip ilgai jie turi trukti? Kokios struktūros ar darbotvarkės reikia dalyviams?
  • Susirinkimo dalyvių įtraukimas. Kaip užtikrinti, kad dalyviai, esantys namuose, dalyvauja susirinkimuose, o ne žaidžia kompiuterinius žaidimus? Kaip fiksuoti susitarimus ir kontroliuoti jų vykdymą?

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partnerė

Ieva_Iacob

Ieva Iacob

Ugdymo partnerė, ICF akredituota koučingo specialistė

Specializacija:
– Asmeninio ir organizacijų efektyvumo didinimas;
– Pagrindinių vadovo kompetencijų tobulinimas;
– Sisteminis Klientų aptarnavimo tobulinimas;
– Kūrybingumo skatinimas;
– Vadovų koučingas („Executive Coaching“);
– Fasilitavimas

Provokuoja, nesukeldama pasipiktinimo…
Reikalauja rezultato iš savęs ir iš dalyvių…
Neleidžia slėptis po pasiteisinimais…