Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Darbas iš namų – palaima ar košmaras?

Asmeninio produktyvumo užtikrinimas, dirbant per nuotolį

Daugeliui mūsų kasdieninė kelionė į darbą garantuodavo, kad aštuonios darbo valandos bus praleistos darbe, didžiąją dalį jų darant su tiesioginiu darbu susijusias užduotis. Kaip to pasiekti namuose, kai aplinkui zuja namiškiai, atsiranda daug papildomų pagundų ir dar niekas nekontroliuoja? 15 patarimų, kaip išlikti darbingam ir produktyviam, dirbant iš namų.

Turinys:

  • Pasiruošimas darbui: Kaip pasiruošti darbo vietą, aplinką, kad būtų patogu ir ramu dirbti? Kaip susidėlioti savo dienos grafiką? Kaip paruošti aplinkinius šiems pokyčiams? Kada ir kaip pradėti darbo dieną, kad ji būtų produktyvi?
  • Efektyvumas darbo metu: „Laiko vagys“ – kaip sumažinti jų įtaką, kai yra visiška laisvė? Kaip užtikrinti užduočių atlikimą laiku? Kaip kovoti su atidėliojimu? Kada ir kaip daryti pertraukas? Kaip dalyvauti susirinkimuose ir nesiblaškyti, neužsiiminėti pašaliniais darbais?
  • Darbo dienos pabaiga: Kaip pabaigti darbo dieną, kad rytoj būtų lengviau ir paprasčiau įsivažiuoti? Kaip atgauti energiją?

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partnerė

Ieva_Iacob

Ieva Iacob

Ugdymo partnerė, ICF akredituota koučingo specialistė

Specializacija:
– Asmeninio ir organizacijų efektyvumo didinimas;
– Pagrindinių vadovo kompetencijų tobulinimas;
– Sisteminis Klientų aptarnavimo tobulinimas;
– Kūrybingumo skatinimas;
– Vadovų koučingas („Executive Coaching“);
– Fasilitavimas

Provokuoja, nesukeldama pasipiktinimo…
Reikalauja rezultato iš savęs ir iš dalyvių…
Neleidžia slėptis po pasiteisinimais…