Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Kaip „įdarbinti“ vidinę įtampą ir baimes verslo neapibrėžtumo sąlygomis

Mes esame emocinės būtybės. Stresas, įtampa ir nežinomybė užblokuoja mūsų gebėjimą konstruktyviai mąstyti, priiminėti svarbius sprendimus. Smarkiai susiaurėja matymo laukas. Krenta asmeninis ir komandos produktyvumas, ypač, kai reikalingas visų susitelkimas ir energijos nukreipimas į svarbiausius dalykus. Kaip padėti sau iškopti iš baimės ir nerimo užburto rato, panaudoti aplinkybes, kaip unikalią galimybę iš naujo atrasti save, savo komandą ir naują proveržį darbe? Būtent šiems klausimams skirtas šis praktinis vebinaras.

Turinys:

  • Suvokimas, kaip kiekvienas iš mūsų reaguoja į neapibrėžtumą, stresą ir įtampą. Savo destruktyvių automatinių reakcijų atpažinimas ir įveikimas. Savo optimalaus streso lygio nustatymas ir palaikymas. Stresas kaip energijos šaltinis.
  • Mąstymo keitimas iš „grėsmių matymo“ į „galimybių matymą“. Kaip padėti sau ir komandai įžvelgti galimybių bet kokiose aplinkybėse.
  • Asmeninės strategijos formavimas.

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partneris

Paulius Mačiulevičius

Paulius Mačiulevičius

Ugdymo partneris, psichologas, emocinės kompetencijos treneris

Specializacija:
– Emocinė kompetencija;
– Komunikacija komandoje ir bendravimo įgūdžiai;
– Pokyčių valdymas.