Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Kaip susitvarkyti su stresu ir nerimu karantino metu

Nenuostabu, kad pasikeitus gyvenimo ir darbo režimui, patiriame stresą. Iš vienos pusės, stresinės reakcijos padeda prisitaikyti prie pokyčių, iš kitos pusės – gali mažinti mūsų efektyvumą ir net kenkti sveikatai. Mokymų metu pasidalinsiu įrankiais, kurie padėtų mažinti stresą ir nerimą karantino laikotarpiu, kad galėtume šį laikotarpį išgyventi kuo produktyviau.

Turinys:

  • Kaip veikia stresas, kaip jis padeda prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų (karantino režimo) ir kada stresas gali tapti žalingas.
  • Streso valdymo kryptys karantino metu:
    1. streso priežasčių įsisąmoninimas ir jų švelninimas (įsivardinimas, kas konkrečiai sukelia daugiausia streso ir nerimo karantino metu, būdų, kaip jomis susitvarkyti, paieška)
    2. stresinių reakcijų stabdymas minčių pagalba (minčių, kurios kyla karantino metu, stabdymas ir keitimas, norint keisti iš jų kylančias emocijas)
    3. streso sukeltų pasekmių šalinimas (atsipalaidavimo būdai karantino sąlygomis)
    4. bendro atsparumo streso didinimas (bendro dirglumo mažinimas, kad būtų paprasčiau reaguoti į bet kokią „neigiamą“ naujieną pandemijos kontekste)

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partnerė

Lina Preikšienė

Lina Preikšienė

Ugdymo partnerė

Specializacija:
– Žmogiškųjų išteklių valdymas (veiklos valdymo sistemos
diegimas, kompetencijų modelio kūrimas, nefinansinis
skatinimas, vertybių sistemos diegimas ir t.t.);

– Vadovų rezervo formavimas ir ugdymas;
– Organizacijų mikroklimatas, vertybės.

Žmogiškas problemas paverčia organizacijos sprendimais…
„Subalansuotas“ požiūris į personalą ir pelną…
Lengva suprasti ir pritaikyti…