Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“

Konstruktyvus mąstymas pokyčių metu

Išorinėje aplinkoje vykstantys pokyčiai suaktyvina emocijas ir įjungia automatines reakcijas, kurių pagrindas – destruktyvus aplinkybių suvokimas bei interpretavimas. Dėl to susiformuoja negatyvūs kognityviniai filtrai, darantys įtaką darbuotojų emocinei būsenai, pokyčių priėmimui ir bendrai veiklai. Tokiose situacijose svarbu sąmoningai įvertinti minčių cikliškumą bei pakreipti mąstymą konstruktyvia linkme.

Turinys:

  • Emocijų suvokimas, destruktyvaus mąstymo etapai, priežastys ir pasekmės. Kaip atpažinti automatines reakcijas? Kaip jas suvaldyti ir pradėti mąstyti sąmoningai?
  • Konstruktyvus aplinkos suvokimas – įvykių interpretavimas, mažinantis trintį su išorine aplinka ir nukreipiantis mąstyseną pokyčių linkme. Kaip, pasitelkus konstruktyvų mąstymo būdą, pagerinti asmeninę bei grupės emocinę būseną? Kaip įdarbinti konstruktyvų mąstymą, generuojant sprendimus bei įgyvendinant pokyčius?
  • Konstruktyvaus mąstymo lavinimas, pokyčių generavimas, pasitelkiant 5D modelį.

Trukmė: 4 akad. val.

Ugdymo partnerė

Ieva Palmquist

Ieva Daubaraitė – Palmquist

Ugdymo partnerė

Specializacija:
– Pokyčių valdymas;
– Efektyvumo didinimas;
– Kūrybinio mąstymo;
– Sąmoningumo ugdymas;
– Lyderystė;
– Fasilitavimas.