1-TEAM® komandinio darbo vertinimas

Komandinis darbas – viena tų sričių, kurią patobulinti gali kone kiekviena organizacija ir kiekviena komanda. Tuo tikslu užsakomi įvairiausi mokymai (pvz., „Kaip tapti efektyvia komanda“, „Kaip vadovauti komandai“ ir pan.) bei komandos formavimo ugdomieji ar pramoginiai renginiai. Jei prieš tai būtų atliktas komandinio darbo vertinimas, iš kurio būtų aišku, į ką būtina susikoncentruoti, rezultatai būtų ženkliai geresni.

Nors komandiniam darbui įtaką daro daugelis veiksnių, išskirti tam tikri universalūs dalykai, kurie lemia komandų darbą.

1-Team® komandinio darbo vertinimas – tai išgryninta vertinimo metodika, padedanti nustatyti stipriąsias ir tobulintinas komandinio darbo sritis.

Kada gali prireikti

  • Kai jaučiate, kad komandoje kažkas stringa, bet negalite tiksliai įvardinti to priežasčių;
  • Kai skiriasi komandos vadovo ir/arba komandos narių nuomonės dėl to, kas vyksta ir ką reiktų daryti, kad būtų geriau;
  • Kai norite imtis korekcinių veiksmų ir siekiate, kad jie atneštų maksimalią naudą per minimalų laiką, tai yra, ieškote paties tikslingiausio sprendimo.

Nauda organizacijai

  • Organizacijos vadovybė gauna darbuotojų pasiūlymus, ką ir kaip reiktų tobulinti jų komandoje;
  • 1-team® vertinimas – tai Jūsų komandinio darbo nuotrauka, kurią turint, ženkliai lengviau priimti sprendimus, ką iš tiesų verta tobulinti;
  • Jei 1-Team® komandinio darbo vertinimas atliekamas periodiškai, galima palyginti skirtingų laikotarpių rezultatus. Jais remiantis, galima daryti išvadas, kokiu laikotarpiu komanda dirba efektyviausiai, tai galima susieti ir su skirtingų komandos narių įtaka komandiniam darbui.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“