Hi-po® vadovų rezervas

Vadovų rezervas – tai įmonės ar įmonių grupės darbuotojai, specialiai atrinkti ir parengti bet kada prireikus eiti vadovo pareigas.

HIPO© vadovų rezervo formavimas – sistema, užtikrinanti darbuotojų, potencialiai galinčių eiti vadovų pareigas, nuolatinę atranką ir sisteminį ugdymą, atsižvelgiant į įmonės ilgalaikę strategiją.

Kada gali prireikti

  • Jei įmonė vykdo plėtrą ir jai dažnai reikalingi gerai įmonės veiklos specifiką išmanantys vadovai;
  • Jei įmonės veikla gana specifinė ir ją perprasti naujiems vadovams užtrunka per ilgai, nuo to nukenčia įmonės rezultatai.

Nauda organizacijai

  • Paruošiama potencialių vadovų, turinčių visas reikiamas vadovavimo kompetencijas ir atitinkančių įmonės vertybes, grupė, iš kurios galima rinktis vadovą atsiradus poreikiui;
  • Tapę vadovais, rezervo nariai lengviau susitvarko su naujomis atsakomybėmis, nes programos metu yra įgiję teorinių žinių ir praktinių vadovavimo įgūdžių;
  • Įmonės personalo skyriaus specialistai perima konsultantų patirtį ir toliau savarankiškai įgyvendina vadovų rezervo programą pagal projekto metu įgytą praktiką ir aprašytas procedūras.

Atsiliepimai

Šie mokymai buvo naudingi, nuo šiol galėsiu būti geresnė vadovė.

Jelena Strukė
UAB „Kesko Senukai Lietuva“

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“