THINK TANK® sisteminis mąstymas ir sudėtingų problemų

Sisteminis mąstymas yra būtina bet kurio vadovo darbo sąlyga. Juk organizacija yra vientisas (nors būna ir kitaip) organizmas, gyvuojantis pagal tam tikrus, kartais ypač unikalius, dėsnius. Kartais vieno padalinio problemų sprendimas sukuria dar didesnes problemas kitame. Ir taip be galo… Sisteminio mąstymo metodikos padeda matyti organizaciją kaip visumą ir aktualias problemas spręsti iš esmės, o ne vien naikinant pavienius simptomus.

Kada gali prireikti

  • Kai organizacija vykdo veiklą keliose šalyse ar net miestuose ir būtina rasti jos plėtros balansą;
  • Kai vadovams atsibosta, kad skirtingi padaliniai „tempia paklodę“ į savo pusę;
  • Kai organizacija patiria sunkumų ir nėra aiškios jų priežastys;
  • Kai aiškios sunkumų priežastys, bet nerandama galimų sprendimų arba jų tiek daug, kad sunku nuspręsti, kurį rinktis.

Nauda organizacijai

  • Tai visiškai naujas organizacijos problemų sprendimo lygis, nes vadovai ir darbuotojai išmoksta spręsti klausimus, o ne tarpusavio santykius;
    Sprendimai priimami įvertinus jų pasekmes visoms susijusioms pusėms, o ne remiantis garsiausiai šaukiančio interesanto argumentais;
  • ! Šie mokymai ypač naudingi prieš diegiant LEAN ar ISO sistemas, nes organizacijos, kaip sistemos, matymas yra pagrindas efektyviam šių sistemų diegimui.

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“