Vidinės įmonių konferencijos

Vidinės konferencijos įmonių vadovams ir darbuotojams organizuojamos skirtingais atvejais. Paprastai tai būna:

1. Tam tikro įvykio paminėjimas;

2. Naujo sprendimo ar tvarkos viešinimas;

3. Naujo specifinio įgūdžio formavimas.

Turime skirtingus scenarijus Klientų aptarnavimo, Komandinio darbo skatinimo ir kitokių sričių vidinėms konferencijoms.

Kada gali prireikti

Dažniausiai tai būna dideliam dalyvių skaičiui skirti vidiniai renginiai, kur reikia ne tik išskirtinės idėjos, kuri pritrauktų būsimus dalyvius, bet ir idealiai koordinuoto įgyvendinimo.

Nauda organizacijai

  • Tokie renginiai dažnai yra dovana darbuotojams, kurie retai dalyvauja mokymuose. Tai ne tik proga tobulėti, bet ir galimybė praleisti laiką kartu su kolegomis.
  • Patikėję savo renginius profesionalams, galite ramiai susitelkti savo darbui!

Atsiliepimai

Su GRAND PARTNERS komanda bendradarbiavom jau keletą kartų ir paskutinis mūsų bendras projektas buvo įmonės mokymų renginys, kurio metu dalyvavo 140 mūsų darbuotojų. Visas organizavimo procesas vystėsi sklandžiai ir efektyviai – GRAND PARTNERS komanda pateikė ne tik puikias idėjas renginio išpildymui, bet ir sprendė visus iškilusius klausimus labai profesionaliai ir skyrė daug laiko bei pastangų, kurie atsispindėjo viso renginio metu. Euforija šios mokymų dienos jautėsi ne tik po renginio, bet ir visą sekančią savaitę. Dalyviai su šypsena prisimena dar ir dabar šią dieną. Neabejoju, kad ir ateityje dar turėsime bendrų projektų ir renginių ?

Laura Lukošiūtė
Hella Lithuania, UAB

Turite klausimų?
Reikia patarimo?

Norėjau labai pasidžiaugti įvykusiais mokymais, kuriuos vedė Lina Preikšienė. Jūsų rekomendacija puiki. Sužavėjo profesionalumas, patirtis ir ypatingas lankstumas, prisiderinant prie mūsų poreikių.

Rasa Trybienė
UAB „Garant“