AKTUALŪS ATSAKYMAI

DUK

Čia rasite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus.

E. MOKYMAI IR E. MOKYMŲ PRENUMERATA

Susisiekite su mumis el. paštu esprendimai@grandpartners.lt  arba, jei reikalinga skubi pagalba, telefonu +370 685 07 536.

Visų e. paslaugų prisijungimus rasite čia.

Susisiekite su mumis el. paštu esprendimai@grandpartners.lt ir mes padėsime Jums kuo operatyviau tai išspręsti.

Įprastai e. mokyme dalyvauti galima jau kitą darbo dieną po apmokėjimo už paslaugą, bet esame įsipareigoję tai padaryti ne vėliau kaip per tris darbo dienas po apmokėjimo gavimo.

Paslaugos galiojimo laiką galite pamatyti prie kiekvienos paslaugos aprašymo šioje internetinėje svetainėje.

Visuomet galite užsakyti, pasirinkdami reikalingą  paslaugų kiekį e. parduotuvėje, arba kreiptis į mus tiesiogiai ir Jūsų poreikį aptarsime bei suderinsime Jums patogiausiu būdu.

PVM sąskaitą-faktūrą pirkimo etape nurodytu el. paštu gausite ne vėliau kaip iki paslaugos galiojimo pabaigos.

Atsisakyti paslaugų po pajungimo galimybės nėra.

Pinigai po paslaugų pajungimo grąžinami tuo atveju, jei sistema neveikia ir paslauga negali būti kokybiškai suteikta per Klientui priimtiną terminą. Jei paslaugos norite atsisakyti iki jos pajungimo, susisiekite su mumis čia pateiktais kontaktais ir mes suderinsime Jūsų sumokėtų pinigų grąžinimą.

Visi e. mokymai vyksta lietuvių kalba.

Rekomenduojama e. mokyme dalyvauti naudojant kompiuterį. Jei naudojamas mobilusis įrenginys, verta į jį atsisiųsti mūsų e. platformos programėlę. Taip pat svarbu, kad tinkamai veiktų įrenginio garso sistema. Norėdami dalyvauti e. mokymuose, turėtumėte sukonfigūruoti savo naršyklę, kad ji priimtų trečiųjų šalių slapukus (angl. „Cookies“).

AUDITORINIAI MOKYMAI

Siekiant maksimalios vertės Klientui, daugelio paslaugų turinys yra adaptuojamas prie Kliento poreikių. Tam būtinas pokalbis su įmonės atstovu. Jis trunka vos kelias minutes. Kviečiame susisiekti!

Jei Jums numatyta dalomoji medžiaga, ją gausite el. paštu kitą dieną po mokymų, jei užpildysite mokymų vertinimo anketą ir atliksite praktines užduotis e. platformoje (jei jos numatytos mokymų programoje).

Pažymėjimą Jums išsiųsime el. paštu kitą dieną po mokymų, jei užpildysite mokymų vertinimo anketą ir atliksite praktines užduotis e. platformoje (jei jos numatytos mokymų programoje). Jei Jūs ar Jūsų organizacijoje už mokymus atsakingas asmuo nepateikė el. pašto adreso, pažymėjimo išsiųsti negalėsime.

Prisijungimo prie e. platformos nuorodą galite rasti GRAND PARTNERS laiškuose, siųstuose prieš mokymus: „Mokymų informacija“ ir „Priminimas apie vyksiančius mokymus“. 

Prie konkrečios mokymų temos nurodyta, kokiomis kalbomis vyksta mokymas. Dauguma mokymų vyksta lietuvių bei anglų kalbomis, kaip kurie – rusų ir lenkų kalbomis.

Kreipkitės į mus ir, aptarę Jūsų poreikį, mes pasiūlysime optimalų sprendimą arba rekomenduosime patikimus partnerius, jei tokie mums bus žinomi.

VEBINARAI

Visos temos, kurioms nebūtina praktines užduotis atlikti fiziškai visiems mokymų dalyviams būnant vienoje vietoje, gali vykti per nuotolį. Dėl konkrečios temos susitarsime po poreikio patikslinimo pokalbio.

Prie konkrečios mokymų temos nurodyta, kokiomis kalbomis vyksta mokymas. Dauguma mokymų vyksta lietuvių bei anglų kalbomis, kaip kurie – rusų ir lenkų kalbomis.

Vebinarai vyksta per „MS Teams“ arba „Zoom“ platformas.

Ne, dėl GRAND PARTNERS vebinaro jokių papildomų išlaidų nepatirsite.

Atsakymas priklauso nuo temos, vebinaro trukmės, dalyvių patirties, dirbant per nuotolį ir pan. Įprasta vebinaro dalyvių grupė – 12-15 asmenų. Tačiau esame vedę vebinarus ir 500+ dalyvių 😊

Atsakymą rasite atsisiuntę šią instrukciją: TEAMS aplinkos pakeitimo instrukcija

TYRIMAI

Visi tyrimo dalyviai organizacijos atstovo nurodytais el. pašto adresais gauna unikalias klausimynų nuorodas, kurias paspaudę, iškart gali pildyti klausimyną bet kuriame sau patogiame įrenginyje.

Klausimynui pildyti nereikalingi jokie prisijungimai, registracijos, slaptažodžiai ar pan. – tereikia interneto ryšio ir el. pašto adreso.

Nurodyti tyrimo dalyvių asmenvardžius ir el. paštų adresus reikalinga tik tam, kad kiekvienam dalyviui iš apklausos sistemos būtų išsiųstas informacinis laiškas ir elektroninio klausimyno unikali nuoroda. Elektroninės apklausos metu nurodyti darbuotojų duomenys niekaip nėra fiksuojami ir ataskaitose jie niekur neatsispindi.

Jei pavieniai darbuotojai neturi kompiuterių ar el. pašto, rekomenduojama kiekvienam jų sukurti laikinas el. pašto dėžutes, kurių adresais atkeliaus būtent jiems skirtos klausimynų nuorodos. Atidaryti sau skirto klausimyno nuorodą ir užpildyti klausimyną kiekvienas darbuotojas gali iš bet kurio kompiuterio ar mobiliojo įrenginio. 

Jei didelė dalis organizacijos darbuotojų neturi ar nesinaudoja el. paštu bei kompiuteriniais įrenginiais, yra galimybė apklausą atlikti darbovietėje, pateikiant spausdintas popierines anketas. Tokiu atveju atsiųsime Jums būtent Jūsų organizacijai parengtą popierinę anketą, kurios reikiamą kiekį egzempliorių galėsite kokybiškai atsispausdinti, o paskirtam organizacijos atstovui bus sukurta prieiga prie mūsų tyrimo sistemos, kur jis galės patogiai suvesti duomenis iš popierinių anketų į elektroninę sistemą ir gauti sistemos sugeneruotas ataskaitas, kurios niekuo nesiskirs nuo elektroniniu būdu atliekamos apklausos ataskaitų. Klausimynuose nesimatys respondentų vardo ir pavardės, todėl konfidencialumas respondentams taip pat užtikrinamas.

Tyrimai gali būti vykdomi lietuvių, anglų ir rusų kalbomis bei jų kombinacijomis. Kiekvienas darbuotojas el. paštu visą informaciją apie tyrimą bei patį klausimyną gauna būtent jam parinkta kalba.

Jei savo el. pašto dėžutės gautųjų laiškų skyrelyje nerandate laiško su klausimyno nuoroda, verta patikrinti el. pašto dėžutės reklaminių, nepageidaujamų (angl. „Spam“) laiškų skyrelį. Jei ir ten laiško nėra, kreipkitės el. pašto adresu esprandimai@grandpartners.lt ir mūsų darbuotojas išsiųs Jums laišką dar kartą.

Jei gauta klausimyno nuoroda neveikia, pasitikrinkite, ar veikia Jūsų interneto ryšys. Apklausos anketos nuoroda gali būti nebeaktyvi tuo atveju, jei pasibaigė Jūsų organizacijoje vykdomo tyrimo laikas ir jis nebevyksta. Apie tai galite paklausti už tyrimo vykdymą Jūsų organizacijoje atsakingo asmens.

Apklausos anketos nuoroda aktyvi visą tyrimui organizacijoje skirtą laiką – nuo jo pirmos iki paskutinės dienos.

Pildant klausimyną, rekomenduojama tikslingai suplanuoti ir skirti tam laiko. Jei nepavyksta į visus klausimus atsakyti vienu kartu, bet kada turėsite galimybę tęsti nuo tos vietos, kurioje sustojote.

Jei neturite reikalingos informacijos ar dėl kitų priežasčių negalite objektyviai atsakyti į pateiktą klausimą, turėsite galimybę rinktis „Negaliu atsakyti“. Vis dėlto, šis atsakymas turėtų būti pasirenkamas kiek įmanoma rečiau.

Dėl visų Jums kylančių klausimų reiktų kreiptis į Jūsų organizacijoje už tyrimo vykdymą atsakingą asmenį. Jei tai techniniai klausimai, į kuriuos jis Jums atsakyti negali, kviečiame rašyti esprendimai@grandpartners.lt ir mes Jus kuo greičiau pakonsultuosime.

Tyrimo klausimyną kiekvienas respondentas pildo vieną kartą. Po to, kai paspaudžiate funkcinį atsakymų pateikimo mygtuką, koreguoti savo ankstesnių atsakymų nebegalite. Iki atsakymų pateikimo mygtuko paspaudimo galite koreguoti savo ankstesnius atsakymus.

Shopping Cart
Scroll to Top