arrow_left_blue
Balys Viršutis
Ugdymo partneris, konsultantas, HECPO Highfield lvl 4
Specializacija
  • Derybos
  • Lyderystė
  • Pardavimai
  • Komandos

Trumpa pažintis su Baliu

Balys – konsultantas, kuris vadovavimo ir pardavimų meno mokėsi įvairius teorinius modelius testuodamas praktikoje. Baigęs verslo studijas, pradėjo dirbti mokymų ir konsultacijų, o vėliau ir pardavimų bei marketingo srityse, kur greitai tapo vadovu. Praktinės patirties Balys turi verslų, asociacijų steigimo, jų vystymo ir valdymo sferose, taip pat – atstovaujant tarptautines organizacijas ir vystant jas naujose rinkose.
Šis ugdymo partneris ypatingas tuo, kad nuo pat savo, kaip verslo konsultanto, karjeros pradžios vengia mokymų dalyviams dalinti greitus, patrauklius ir „patogius“ patarimus – Balys gilinasi į Kliento veiklos specifiką ir tik tuomet siūlo efektyviausius sprendimus. Balys yra sertifikuotas daugelio pasaulyje pripažintų metodikų praktikas, aktyvus tarptautinės taktikos akademijos „European Security Academy“ instruktorius bei geidžiamas pranešėjas konferencijose.

Už ką ypač vertina Klientai?

Vienas ryškiausių Balio, kaip ugdymo partnerio, bruožų yra tas, kad visa jo mokymų metu dėstoma teorija yra paties konsultanto išbandyta ir patikrinta praktikoje, realiose darbinėse ir gyvenimiškose situacijose. Šis konsultantas nuolat dalyvauja verslo pasaulyje, jaučia jo „pulsą“, dėl to Balio mokymai itin praktiški, „gyvi“, koja kojon žengiantys su šių dienų aktualijomis.
Balys aktyviai dalyvauja ne tik verslo pasaulyje, bet ir organizacijose, kurių pagrindas – karinė taktika. Būtent šioje srityje dažniausiai kuriamos naujos lyderystės, problemų sprendimo, streso valdymo metodikos, kurios po kurio laiko pritaikomos ir verslo pasaulyje, tad praktinių žinių iš karybos ir verslo sferų dermė bei sinergija ryški ir šio ugdymo partnerio mokymuose. Taip pat Balys, susitikęs su Klientu, geba itin greitai ir tiksliai analizuoti organizacijos situaciją ir į ją įsigilinti, perprasti visas subtilybes ir pateikti optimalius sprendimus.

Išsilavinimas

Verslo vadybos bakalauro laipsnis įgytas ISM Vadybos ir Ekonomikos universitete.
Įgytas globaliai pripažintas lektoriaus sertifikatas „Highfield Level 3 Certified Lecturer‟.
„Accountability Builder‟, „Leadership Builder‟, „NLP Master Practitioner‟, „Situational Awareness‟, „Disruption Strategy‟, HECPO, VCQB, „Instructor Development‟, „Tactical Pistol Instructor‟, „Self Defense Instructor‟, PSD, CCPO, STB ir kiti sertifikatai.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

   

Pasiekimai skaičiais
  • Konsultavimo ir mokymų patirtis nuo 2009 m.
  • Darbas su Klientais iš 30+ šalių
  • 30+ sertifikacijų
  • „ESA Lithuania/Baltics“ TOP 10 globalaus tinklo reitinge
  • 703 km nueiti „Camino de Santiago‟ keliu per 21 dieną
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top