arrow_left_blue
Darija Tonkich
Ugdymo partnerė, koučingo specialistė, fasilitatorė
Specializacija
  • Efektyvumas
  • Lyderystė
  • Vadovavimas
  • Komandos

Trumpa pažintis su Darija

Darija – išskirtinė konsultantė, pasižyminti pirmiausia tuo, jog visuomet ieško vertės ir prasmės Klientui, nepriklausomai nuo to, ar tai būtų vienas koučingo sesijos dalyvis, ar didžiulės organizacijos kolektyvas. Vertės kūrimas, vertybių puoselėjimas ir holistinės lyderystės principai yra tai, kas ypač ryšku šios ugdymo partnerės vedamuose mokymuose. Darija nuoširdžiai tiki tuo, jog kiekvienas žmogus gali nuolat tobulėti, augti, keistis, vystyti savo turimus gebėjimus bei mokytis naujų dalykų; ji labai greitai ir lengvai užmezga draugišką ryšį su skirtingų tipų žmonėmis ir pelno jų pasitikėjimą. Dėl to jos vedamų mokymų dalyviai jaučia visokeriopą konsultantės supratimą, palaikymą ir padrąsinimą, mokymų metu vyrauja itin geranoriška, įkvepianti atmosfera.
Darija turi dvidešimties metų patirtį draudimo srityje, praktinių žinių ji yra sukaupusi vadovaudama komandoms, dirbdama su tarptautinėmis organizacijomis. Konsultantė remiasi nuomone, kad tiek vadovaujant, tiek dirbant komandoje yra būtinas atviras požiūris, smalsumas, dalijimasis patirtimis, empatija ir pagarba kitam.

Už ką ypač vertina Klientai?

Visi Darijos vedami mokymai vyksta derinant pozityvios psichologijos, neuromokslo, koučingo žinias bei ilgametę patirtį vadovavimo srityje. Žinias mokymų dalyviams konsultantė perduoda, atsiremdama į savo asmeninę nuolatinio mokymosi ir augimo patirtį, dėl to ji puikiai suvokia, kad savaime suprantamų dalykų nėra.
Darija mokymų metu visuomet sau kelia tikslą suteikti naudą kiekvienam dalyviui, kad jis išsineštų bent vieną praktinį dalyką, kurį galėtų įgyvendinti jau šiandien ir tai būtų mažas žingsnis pokyčio link. Ši konsultantė itin atidi detalėms, yra labai vertinama dėl savo profesionalaus, disciplinuoto, atsakingo požiūrio į Klientus ir atviro santykio su jais.

Išsilavinimas

Yra įgijusi verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnį, teisės ir valdymo bakalauro laipsnį.
Vilniaus universitete įgijo draudimo vadybos magistro laipsnį.
„iGrow‟ identiteto institute mokėsi psichologijos ir koučingo pagrindų, įgijo koučingo specialisto kvalifikaciją.
„Mastermind‟ grupių moderavimo kvalifikacija.
Sąmoningumo žaidimo „Points of you‟ praktiko pažymėjimas.
Išklausytas „Coaching the Brain‟ kursas „Neuroscience Coaching Centre‟, saviroganizacijų veikimo ir lyderystės kursas.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

   

Pasiekimai skaičiais
  • Konsultavimas ir mokymų vedimas nuo 2010 m.
  • 200+ koučingo valandų
  • 60+ mokymų valandų
  • 100+ grupių fasilitavimo valandų
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top