arrow_left_blue
Dr. Arvydas Būta
Ugdymo partneris, ekspertas
Specializacija
  • Lyderystė
  • Kūrybingumas
  • Asmenybinės galios
  • Pokyčiai

Trumpa pažintis su Arvydu

Vienas žinomiausių vadovavimo ir lyderystės konsultantų šalyje šioje srityje specializuojasi nuo 2000-ųjų. Daugybės mokymų programų bei metodikų autorius, konsultantas ir tyrimų vadovas. Kompleksiškai apjungdamas sistemines vadybos, psichologijos ir įvairių psichoterapijų žinias bei metodus, mokymuose sukuria sąlygas vadovams pamatyti save naujai, atrasti vidinių resursų veikti efektyviau ir lengviau, keistis ir tobulėti tiek organizacijų valdymo, tiek ir asmenybiniame lygmenyje.

Nuo 2003 m. dirba ISM Executive School vadovų magistrantūros programose „Leadership: Power Actualisation“ ir „Applied Corporate Psychology“.

Už ką ypač vertina Klientai?

Konsultanto išskirtinumas – gebėjimas pamatyti situacijas, komandas, procesus, organizacijas sistemiškai giliai, plačiai ir kitaip, randant esmines ir paprastas augimo ir tobulėjimo perspektyvas bei alternatyvas. Klientai taip pat teigia, kad Arvydo „teisingos“ provokacijos išjudina ir paskatina imtis veiksmų iš karto, be jokių pasiteisinimų.

Išsilavinimas

Socialinių mokslų (psichologija) daktaras, registruotas Europos psichologas. Inscape Publishing’s DiSC produktų naudojimo ir taikymo sertifikatas, grupinė psichoterapija, integracinė šokio-judesio psichologija ir psichoterapija, į kūną orientuotos psichoterapijos pagrindai bei daugelis kitų programų, seminarų, atestacijų: Georgia State University, ICCASI, Manchester University, European Case Clearing House, Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos, Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos, LIPD, EAP, European Association for Counseling Professional Psychotherapeutic League ir kt. (vidutiniškai apie 60–70 valandų kasmet).

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

   

Pasiekimai skaičiais
  • Klientai iš 5 šalių
  • 2+ pranešimai stambiausiose šalies konferencijose kasmet
  • 30+ mokymų TOP vadovams per metus
  • 13 000+ mokymų dalyvių
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top