arrow_left_blue
Gediminas Anužis
Ugdymo partneris, lektorius
Specializacija
  • Situacinė lyderystė
  • Komanda
  • Sisteminis mąstymas
  • Konfliktai

Trumpa pažintis su Gediminu

Gediminas mokymų ir renginių vedimo srityje aktyviai dirba nuo 2007-ųjų. Yra intensyvių mokymų projektų Vokietijoje, Gruzijoje, Latvijoje, Švedijoje organizatorius ir dalyvis. Verslumo organizacijų VšĮ „Versli karta“ ir VšĮ „SantakaLT“ steigėjas ir projektų vadovas. Nuo 2013 m. „International Personal Finance“ įmonių grupėje dirbo vidiniu mokymų ir plėtros instruktoriumi. Stažavosi įmonės grupės centruose Londone ir Varšuvoje. Nuo 2010-ųjų daugiausiai dirba su vidurinės grandies vadovais bei komandų lyderiais, padėdamas jiems iš stiprių specialistų tapti sėkmingais vadovais, gebančiais užtikrinti rezultatus jau ne savo, o savo komandos rankomis.

Už ką ypač vertina Klientai?

Gedimino išskirtinė savybė – gebėjimas įsijausti į Kliento situaciją. Taip sako itin skirtingų įmonių – nuo tarptautinio banko iki vietinės gamybinės įmonės – vadovai. Gediminui nepatinka tiesiog „atidirbti“. Neleidžia jis taip elgtis ir savo mokymų dalyviams. Įsigilinti, suprasti, susitarti ir taikyti – tai šio konsultanto darbo metodas.

Paprastai paaiškindamas sudėtingus procesus bei su humoru spręsdamas įtemptas situacijas, Gediminas lengvai pelno dalyvių pasitikėjimą ir tampa ilgalaikiu partneriu jų tobulėjimo kelyje. Mokymų dalyvių vadovai itin vertina konsultanto atvirai, tačiau diskretiškai pateikiamą grįžtamąjį ryšį apie dalyvių ir organizacijos stipriąsias puses bei tobulintinas vietas.

Išsilavinimas

Socialinių mokslų bakalauro laipsnis įgytas Klaipėdos universitete, tuo pat metu stažavosi Norvegijos Karalystės Kristiansand miesto „Agder“ universitete (Universitetet i Agder). Magistro studijas tęsė Mykolo Romerio universitete, baigė Europos Sąjungos politikos ir administravimo programą. 2011 m. baigė intensyvius tarptautinius grupinės psichologijos metodikų kursus (Gruzija). Tais pačiais metais Vokietijoje, intensyvių kursų „Young People Enterpreneurship“ metu, stiprino mokymų vedimo, viešojo kalbėjimo, tarptautinių projektų valdymo kompetencijas. 2015 m. gilinosi į situacinės lyderystės metodiką Londone, Varšuvoje bei Lietuvoje. Nuo veiklos pradžios iki dabar nuolat dalyvauja „Train the Trainer“ sesijose, kurių metų įgyja vis naujų žinių ar pagilina turimas.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

    

Pasiekimai skaičiais
  • 150+ mokymų dienų per metus
  • 2500+ mokymų dalyvių per metus
  • 5+ pranešimai ir publikacijos kasmet
  • 7+ tęstinės akademijos vidurinės grandies vadovams per metus
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top