arrow_left_blue
Ieva Daubaraitė-Palmquist
Ugdymo partnerė, konsultantė
Specializacija
 • Pokyčiai
 • Augimo mąstymas
 • Organizacijos gerovė
 • Lyderystė

Trumpa pažintis su Ieva

Ieva turi net 20 metų darbo patirtį pardavimų, rinkodaros, viešųjų ryšių, žmogiškųjų išteklių valdymo bei vadovavimo srityse tarptautinėse organizacijose. Nors profesionalios verslo konsultantės ir lektorės karjerą pradėjo 2018-aisiais, iki tol organizacijose, kuriose tuo metu dirbo, vedė vidinius mokymus, dažnai diegdavo strateginės reikšmės pokyčius, buvo vidinė koučerė. Pastaruoju metu Ieva dirba su aukščiausios ir vidurinės grandies vadovais, komandų lyderiais, kuriems aktualūs išskirtiniai rezultatai šiandien ir ilgalaikėje perspektyvoje.

Gyvenimas ir darbas Vokietijoje, Singapūre, Ukrainoje bei Šveicarijoje nuolat skatino pažinti, suprasti, augti ir tobulėti. Vis dėlto, Ieva yra Lietuvos patriotė ir visą gerąją patirtį siekia „parvežti“ į gimtąją šalį. Būtent čia konsultantė mato didžiulį potencialą žmonėse bei organizacijose. Jį išlaisvinti – Ievos misija. Konsultantė išdrįsta kelti nepatogius klausimus, kad dalyviai suabejotų „status quo“ ir tuo, kas savaime suprantama ar aišku. Kritinis mąstymas, pasak Ievos, yra viena svarbiausių, sėkmę garantuojančių kompetencijų šiuolaikiniame pasaulyje.

Už ką ypač vertina Klientai?

Konsultantė ragina neapsiriboti praeityje pasiteisinusiais sprendimais, nebandyti nukopijuoti kitų sėkmę, bet paieškoti nestandartinių sprendimų, kartais aplenkiant nusistovėjusią, visiems gerai pažįstamą veiksmų eigą, t. y. evoliuciją, ir pabandyti sukurti „revoliucijąׅ“.

Konsultantė kuria pagarba grįstą bendravimą, stiprina tyliųjų talentų pasitikėjimą savimi, padrąsina juos įsijungti į bendras diskusijas, suteikia erdvę būti išgirstiems. Ieva tiki, jog darbuotojų motyvacijai, bendradarbiavimui, organizacijų sąmoningumui ir gerovei svarbiausias yra „Golden Circle“ principas: pirmiausia, turime suvokti visų veiksmų prasmę, atsakydami į klausimą „Kodėl?“, ir tik tuomet ieškoti atsakymų, „Kaip?“ ir „Ką?“ norime nuveikti, sukuriant pridėtinę vertę organizacijai bei Klientams.

Išsilavinimas

Tarptautinio verslo valdymo bakalauro ir magistro laipsniai įgyti Vilniaus Universitete, vadovų MBA laipsnis ISM vadybos ir ekonomikos universitete. Pozityvios organizacinės psichologijos magistras (PPS, Singapūras), Tarptautinio marketingo sertifikatas (Baden-Württemberg Akademie, Vokietija), taikomosios organizacinės psichologijos studijos (Anglia Ruskin University, Kembridžas, Jungtinė Karalystė), „SPARK Resilience Trainer“ (Singapūras), „Strength Coaching Certificate“ (Singapūras), „Krauthammer Method Certificate“ ir kt.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

Ieva Palmquist     Ieva Palmquist 2

Pasiekimai skaičiais
 • 3 prekinių ženklų sukūrimas
 • 2 frančizės plėtros projektai
 • Mažmeninės prekybos tinklo sukūrimas
 • Organizacijos restruktūrizavimas
 • Naujų FMCG segmento prekių įvedimas į rinką
 • Klientai iš 10+ šalių
 • 5+ publikacijos ir pranešimai konferencijose kasmet
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top