arrow_left_blue
Ieva Iacob
Ugdymo partnerė, koučingo specialistė, fasilitatorė
Specializacija
  • Vadovavimas
  • Produktyvumas
  • Efektyvumas
  • Koučingas

Trumpa pažintis su Ieva

Ieva yra unikalus draugiško griežtumo derinys. Konsultantės vedami mokymai yra smagūs, niekuomet neprailgsta, tačiau ir nesupainiojami su žaidimais ar laisvalaikiu, nes Ieva nuolat reikalauja rezultato. Konsultantė karjerą pradėjo dirbdama vaikų psichologe vaikų ligoninėje, tuo pat metu kūrė delfinų terapijos centrą Lietuvos jūrų muziejuje, kur keletą metų ir dirbo su autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais. Išvykusi į JAV, baigė magistro studijas psichologijos bei konsultavimo srityse ir tolesnę savo veiklą susiejo su verslo pasauliu.

Nuo 2004 m. konsultacijų ir mokymų versle Ieva yra sukūrusi keletą tęstinių autorinių akademijų, yra sisteminio organizacijų tobulinimo metodo „Solution Gear“ ir pagrindinių vadovo kompetencijų tyrimo „Grand View 360“ bendraautorė. Kurdama „Less is More“ produktyvumo didinimo metodiką, siekia, kad Lietuvos ir užsienio organizacijų darbuotojai pasiektų geresnių rezultatų, sunaudodami mažiau laiko ir energijos. Sertifikuota koučingo specialistė. Vadovauja konsultaciniams projektams įmonėse, diegia sisteminius organizacijų tobulinimo sprendimus.

Už ką ypač vertina Klientai?

Dėl ilgametės patirties ir savo asmeninių savybių konsultantė itin greitai užmezga kontaktą su auditorija, sudarydama saugias sąlygas atvirai kalbėti apie iššūkius. Paprastai paaiškindama sudėtingus dalykus, suteikia dalyviams žinių bei motyvacijos augti ir tobulėti. To nuolat reikalauja iš savęs ir iš kitų. Ieva nuolat akcentuoja tai, kad asmeniniai skirtumai yra būtini efektyviam bendradarbiavimui, o bendradarbiavimas – raktas į organizacijų sėkmę.

Išsilavinimas

Magistro laipsnis (Master in Organisational / Industrial Psychology and Counselling) įgytas „Golden Gate University“, JAV. Kiti išskirtinę kvalifikaciją liudijantys pažymėjimai: „Advanced Coaching Skills and Supervision in Coaching“ (Coaching Development, Jungtinė Karalystė), „Masterclass in Fasilitation“, MTA Learning (Jungtinė Karalystė). Kasmet kvalifikaciją kelia įvairiuose vadybos ir psichologijos kursuose.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

 

Pasiekimai skaičiais
  • 100+ mokymų vadovams per metus
  • 50+ koučingo sesijų vadovams per metus
  • 5+ tęstinės vadovų akademijos kasmet
  • 5+ publikacijos ir konferencijos per metus
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top