arrow_left_blue
Irina Rušmanė
Ugdymo partnerė, lektorė
Specializacija
  • Vadovavimas
  • Perdegimas
  • NLP
  • Eneagrama

Trumpa pažintis su Irina

Verslo konsultantės karjerą pradėjusi pardavimų ir telemarketingo srityse, pastaruosius dešimt metų konsultantė daugiausiai dirba su vidurinės grandies vadovais, padėdama jiems pasiekti tiek gamybos, tiek pardavimų rezultatų, pasitelkiant savo komandą. Dirbdama vidine trenere stambioje įmonėje, Irina privalėjo užtikrinti apčiuopiamus rezultatus po mokymų, tad prieš siūlydama tam tikrą įrankį ar metodą, ji visuomet įsitikina, kad jis dalyviams suprantamas ir priimtinas bei pakankamai lengvai pritaikomas jų darbe.

Itin praktiški konsultantės mokymai niekada neprailgsta dar ir dėl to, kad pirmąjį išsilavinimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijusi konsultantė geba pritraukti ir puikiai valdyti dalyvių dėmesį, profesionaliai balansuodama jų įsitraukimą nuo pradžios iki pat pabaigos. Konsultantės iliustratyvios istorijos iš darbo patirties Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse (Šri Lanka, Jungtiniai Arabų Emyratai, Didžioji Britanija) Klientams įsimena ilgam.

Mokymasis, kaip ir darbas, pasak Irinos, turi teikti malonumą: „Jei nesuvoksime prasmės, nematysime vertės, aukšto rezultato tikrai nepasieksime!“.

Už ką ypač vertina Klientai?

Irina teigia: „Mes su grupe dirbame daug, sunkiai ir labai smagiai!“. Tą patvirtina ne tik jos mokymų dalyviai, bet ir jų tiesioginiai vadovai, kolegos iš kitų padalinių, kuriuos Irina įtraukia į ugdymo procesą. Tai – konsultantės raktas į sisteminį ugdymą bei ilgalaikius rezultatus po mokymų. Kai vadovai išsako organizacijos ilgalaikius tikslus, į kuriuos ir orientuojamasi mokymų metu, o po mokymų geba paskatinti dalyvius įgytas žinias ir įrankius taikyti darbe – organizacijoje juntama maksimali mokymų nauda, o dalyviai išlieka motyvuoti ir toliau tobulėti.

Kitas labai ryškus konsultantės mokymų bruožas – tai humoras. Per ilgus darbo metus konsultantė pastebėjo, kad juokdamiesi dalyviai daug greičiau atsipalaiduoja, atsikrato nerimo bei ribojančių nuostatų, atviriau priima naują informaciją bei išbando naujus dalykus. O juk tai ir yra svarbiausia mokymuose, siekiant pokyčio bei rezultato!

Išsilavinimas

Lektorė turi verslo administravimo magistro laipsnį (ISM universitetas), savo kvalifikaciją yra tobulinusi tokiuose institutuose ir akademijose, kaip The Neuro-Linguistic Programming Institute (Maskva), Direct Marketing Academy (Liubliana), International Coaches Union, International Coach & Trainer Association, International Enneagram Association.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

     

Pasiekimai skaičiais
  • 200+ mokymų dienų per metus
  • 2000+ mokymų dalyvių per metus
  • 10+ pranešimų kasmet viešose bei organizacijų vidinėse konferencijose
  • 5+ publikacijos, tinklalaidės kasmet
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top