arrow_left_blue
Jotvilas Švirinas
Muzikinių kūrybinių metodų praktikas
Specializacija
  • Efektyvumas
  • Komanda
  • Bendradarbiavimas
  • Komunikacija

Trumpa pažintis su Jotvilu

Jotvilas – būgnininkas, unikalus muzikinių kūrybinių metodų praktikas, nestandartinėse komandos formavimo sesijose gebantis sukurti tokią atmosferą, kuri į jas įsitraukti akimirksniu motyvuoja net ir labiausiai užkietėjusius skeptikus. Jotvilo moderuojamos sesijos pasižymi ir išsiskiria tuo, kad jų metu drauge su dalyviais sukuriama neužmirštama visos komandos patirtis, kuri suformuoja itin stiprų ir nuoširdų komandos bendrystės jausmą.

Jotvilas Lietuvoje yra įgijęs muzikinį išsilavinimą, o Didžiojoje Britanijoje baigė finansų vadybos bakalauro studijas. Praktinės patirties įgijo ir kurdamas bei plėtodamas nuosavą verslą. Šis konsultantas meistriškai pasitelkia kūrybą ir muzikavimą kaip itin efektyvų komandos formavimo metodą ir, vos prasidėjus sesijai, su visiškai nauja ir galinga energija geba pačia geriausia prasme „sudrebinti“ įvairiausias organizacijas. Suprasdamas verslo pasaulio ypatumus, organizacijose veikiančių komandų darbo, bendravimo subtilybes ir palaikydamas itin empatišką, atvirą, nuoširdų, pozityvų santykį su sesijų dalyviais, užsiėmimų metu konsultantas drauge su jais mokosi įkvėpti kitus bei palaikyti proaktyvią komandos atmosferą. Jotvilo vedamų būgnų sesijų metu mokomasi išgirsti ir girdėti savo komandos narius, atrasti ir pajusti tolygų bendradarbiavimo tempą, akivaizdi tampa tarpusavio įsiklausymo ir lyderystės reikšmė.

Už ką ypač vertina Klientai?​​​​​

Labai siauros specializacijos būgnininkas-konsultantas, sudėjęs dešimties metų patirtį, nuodugniai apgalvojo, išgrynino ir kruopščiai ištobulino savo unikalią komandos formavimo sesiją. Ši sesija – puikus „ledlaužis“, pažadinantis dalyvių emocijas, išlaisvinantis, pakeliantis energijos lygį, įtraukiantis visus dalyvius ir juos suartinantis. Jotvilo vedama muzikinė kelionė per įvairius ritminius išbandymus leidžia pajausti stiprų komandos ryšį ir bendrystę.

Išsilavinimas

Baigta Juozo Karoso muzikos mokykla. Finansų vadybos bakalauro studijos („The University of Hull”, Didžioji Britanija). Edmundo Kvederio vadovaujama ekonomikos programa. Komandos formavimo nestandartiniais būdais programa Kūrybinių partnerysčių projekte.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

     

Pasiekimai skaičiais
  • Konsultavimo, mokymų patirtis nuo 2014 m.
  • 10 m. vedamos būgnų pamokos
  • 150+ sesijų per metus
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top