arrow_left_blue
Lina Preikšienė
Ugdymo partnerė, organizacijų psichologė
Specializacija
  • Motyvavimas
  • Vadovų rezervas
  • Vertybės
  • Mikroklimatas

Trumpa pažintis su Lina

2001 metais Lina pradėjo profesionalios verslo konsultantės bei mokymų trenerės karjerą. Per šį laikotarpį veda apie 100 dienų mokymų per metus. Yra sukūrusi ir veda ne vienus autorinius mokymus bei akademijas specialistams ir vadovams. Nuo 2007-ųjų iki 2012-ųjų dirbo kviestine personalo vadove, o nuo 2022-ųjų yra verslo konsultantų komandos vadovė. Konsultuoja ir diegia personalo srities projektus organizacijose. Padeda vadovams rasti veiksmingus motyvavimo ir įsitraukimo skatinimo receptus. Yra sukūrusi skaitmenizuotą mikroklimato tyrimo vertinimo metodiką, kurią jau išbandė daugiau nei 100 verslo ir viešojo sektoriaus organizacijų. Atlieka kitus personalo bei organizacijų vertinimus – įsitraukimo, vadovų kompetencijų, lyderio potencialo ir pan.

2017 metais parašė ir išleido knygą „Motyvuoti paprasta“ (leidykla „Tyto Alba“). 2019 metais išleistas antrasis šios knygos tiražas bei elektroninė knygos versija. Šioje knygoje konsultantė pateikė kelias dešimtis situacijų iš savo darbo patirties su įvairiomis organizacijomis ir supažindino su įrankiais, kaip spręsti situacijas, susijusias su darbuotojų motyvacija bei įsitraukimu.

Už ką ypač vertina Klientai?

Daugelis sako, kad Lina išgirsta daugiau, nei pasakoma žodžiais. Ji pajunta, kada reikia „paspausti“ siekti daugiau, o kada jau pasiekta riba ir dar reikia leisti ramiai paaugti. Lina tiek su vadovais, tiek su mokymų dalyviais kalba paprastai ir praktiškai, tačiau kartu sistemiškai ir struktūruotai, nuolat skatindama įgytas žinias ir įrankius bandyti, taikyti ir prisitaikyti SAVO organizacijai, padaliniui ar konkrečiai situacijai.

Išsilavinimas

Organizacijų psichologo magistro laipsnis įgytas Vytauto Didžiojo universitete. Ten pat įgyta gretutinė verslo administravimo specialybė. Vėliau įgijo daugelį darbui aktualių sertifikatų, tarp jų – profesionalaus mokymų trenerio sertifikatas, koučingo specialisto sertifikatas, „Benchmarking“ konsultanto sertifikatas. Stažuotė Linkage, Inc. – vienoje iš TOP5 mokymų bendrovių JAV, – podiplominės studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įsisąmoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos pagrindai – įgyta „mindfulness“ trenerio kompetencija.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

     

Pasiekimai skaičiais
  • 20+ vadovų rezervo akademijų
  • 100+ mikroklimato tyrimų
  • 5+ pranešimai konferencijose kasmet
  • 5+ publikacijos vadybos ir psichologijos temomis kasmet
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top