arrow_left_blue
Paulius Mačiulevičius
Ugdymo partneris
Specializacija
  • Lyderystė
  • Komunikacija
  • Komanda
  • Konfliktai

Trumpa pažintis su Pauliumi

Pauliaus akademinę ir profesinę patirtį sudaro trys pagrindinės sritys: žurnalistika, psichologija ir investicijų konsultavimas. Nuo 2014 metų jis veda patyrimines programas verslo organizacijoms ir konsultuoja individualiai.

Savo programose Paulius diegia efektyvios komunikacijos principus, padeda dalyviams iš kitos perspektyvos pamatyti save santykyje su kolegomis, išsigryninti savo potencialą ir įkvepia jį auginti. Sesijų metu ne tik gaunama įrankių, kurie padeda efektyviau atlikti užduotis ir tobulėti tiek organizacijos viduje, tiek asmeniniame lygmenyje, bet tam atrandami ir vidiniai resursai.

Pauliaus praktikų metu centrinė tema būna emocijos. Nes būtent emocijos ženklia dalimi lemia mūsų mąstymą, motyvaciją, tikslų siekimą, santykius, elgesį, komunikaciją su savimi ir aplinka. Tad emocijų supratimas, valdymas, empatija ir emocinė įtaka yra kritiniai įgūdžiai bet kuriam sėkmingos komandos nariui.

Paulius 11 metų organizuoja tinklinio ir patyrimų stovyklas suaugusiesiems Nidoje – „Baltic Beach Camp“. Jose kasmet sudalyvauja apie 400 žmonių. Taip pat šis konsultantas yra knygos „Azija be sienų“ bendraautorius.

Už ką ypač vertina Klientai?

Praktiškumas. Paulius laikosi principo „1. Veik. 2. Tyrinėk. 3. Dalinkis“. Jo programose daug veiksmo ir refleksijos, mokymai labiau primena treniruotę. Atliekami konkrečius įgūdžius treniruojantys pratimai, grįžtamasis ryšys teikiamas čia ir dabar, susitarimai yra aiškiai apibrėžti.

Pažeidžiamumas. Paulius tiki „Power of Vulnerability“ idėja – atvirai įvardydamas savo ribotumus ar nesėkmes, aš tampu stipresnis; tik tada galiu augti pats, o ir aplinka man padeda. Tad ir mokymuose Paulius nėra tas viską žinantis ir puikiai pritaikantis ekspertas. Jis veikiau yra smalsus gidas, keliaujantis drauge su grupe, kuriantis saugią aplinką, vedantis į gyvas ir svarbias temas, kartais provokuojantis, o kartais palaikantis, padedantis pasidaryti išvadas.

Santykis. Grupė patiki vedliu tik tada, kai jaučia, kad jis yra tikras. Paulius kalba apie tai, kuo pats vadovaujasi ir ką naudoja. Jo pavyzdžiai yra iš asmeninės patirties arba tiesioginio darbo su Klientais.

Išsilavinimas

Žurnalistikos bakalauro laipsnis įgytas Vilniaus universitete.
Vilniaus ir Vytauto Didžiojo universitetuose baigta psichologijos specialybė.
Koučingo specialistų kursas baigtas Baltijos koučingo centre.
Studijos Humanistinės egzistencinės psichoterapijos institute.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

     

Pasiekimai skaičiais
  • 100 mokymų dienų per metus
  • 900+ val. individualaus konsultavimo
  • 2000 km. nubėgta, 1 įkopta viršūnė, 1 ištvermės iššūkis
  • 1 savaitė savanorystės
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top