arrow_left_blue
Robertas Mincevičius
Ugdymo partneris, ekspertas
Specializacija
  • Komunikacija
  • Projektų valdymas
  • Vadovavimas
  • Derybos

Trumpa pažintis su Robertu

Robertas – mokymų ekspertas, konsultavimo srityje dirbantis nuo 2004-ųjų, pripažįstamas ir tarptautinėse auditorijose. Kelių įmonių akcininkas, valdybų narys bei vadovų konsultantas sėkmingai sprendžia įmonių veiklos pertvarkymo, efektyvumo didinimo, organizacijos augimo suvaldymo klausimus bei padeda surasti efektyviausius sprendimus vadovų produktyvumui ir susikalbėjimui didinti. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono šalių (Europa, Artimieji Rytai, Afrika), savo patirtį perduoda ir Lietuvos įmonėms.

Unikali Roberto kompetencija – projektų valdymas. Robertas sertifikuotas dirbti su GTD® („Getting Things Done®“), „GlobeSmart®“ ir kitomis mokymo metodikomis bei įrankiais. Lengvai perteikia praktikoje pritaikomas žinias ir padeda diegti sudėtingus verslo modelius, o tai itin gelbsti Klientams, norintiems ne tik suvokti, ko imtis, siekiant geresnių rezultatų, bet ir kaip žinias paversti realiu veiksmu. Todėl Roberto Klientai gali įvardyti konkrečius pokyčius, kuriuos pavyko pasiekti po mokymų!

Įdomus faktas – Robertas yra licencijuotas ultralengvojo orlaivio pilotas, Lietuvos Ultralengvųjų orlaivių pilotų federacijos narys.

Už ką ypač vertina Klientai?

Ilgametė patirtis su daugiašalėmis, tarptautinėmis ir vietinėmis organizacijomis leidžia suvokti ir sistemiškai spręsti kiekvienos verslo bei viešojo sektoriaus įmonės ir vadovo iššūkius. Ugdomieji sprendimai kuriami pagal aukščiausius suaugusiųjų mokymo (andragogikos) modelius, adaptuojant juos prie kiekvieno Kliento unikalių poreikių. Profesionaliai subtilus humoro jausmas – dar vienas konsultanto privalumų, padedančių Klientams lengviau atsiverti naujoms patirtims, augti ir tobulėti.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000073228/labas-rytas-lietuva-ii-dalis-papildomo-laiko-nenusipirksime-kaip-nustoti-lekti-ir-tinkamai-organizuoti-laika

Išsilavinimas

Verslo administravimo magistro ir bakalauro laipsnius įgijo Vilniaus universitete. Asmeninio produktyvumo trenerio kvalifikacija pagal GTD® („Getting Things Done®“), vadovavimo kompetencijų treneris pagal „DOOR International“ metodiką. Komunikacijos srities sertifikatai – „Thomas-Kilmann Conflict Mode Instrument (TKI)“, „VitalSmarts Training“ (dabar „Crucial Laerning“) „Crucial Conversations“.

Sertifikuotas dirbti su „Microsoft Soft-Skills“, „GlobeSmart Diversity Dimension Assessment“, „Vervago Training (Precision Questioning and Answering)“ ir „Practitioner MBTI Step I and Step II Instruments“ (CPP Inc.). „Discovery Insights“ ir „Everything DiSC“ praktikas. 2023 m. įgytas „Agile Project Management Foundation“ („APMG International“) sertifikatas.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

     

Pasiekimai skaičiais
  • Klientai iš 30 šalių (EMEA regionas)
  • 100+ mokymų dienų per metus TOP vadovams ir specialistams
  • 3+ pranešimai konferencijose ir 3+ straipsniai verslo spaudoje per metus
  • 10000+ mokymų dalyvių
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top