arrow_left_blue
Romanas Gaidukas
Ugdymo partneris, vadovų komandos ir verslo plėtros ekspertas
Specializacija
  • Strateginis valdymas
  • Lyderystė
  • Sisteminė plėtra
  • Koučingas

Trumpa pažintis su Romanu

Jei siekiate puikių verslo rezultatų ir Jums svarbu TOP vadovų komandoje turėti lygiavertį partnerį, nebijantį mesti iššūkį ir užduoti sudėtingą klausimą, Romanas Jums patiks! Dirbdamas vadovu (prekyba, gamyba), 2004-aisiais pradėjo konsultavimo ir mokymų veiklą gamybinėse įmonėse. Kurdamas išskirtinai praktiškas strateginio valdymo, plėtros ir vadovavimo metodikas, greitai tapo stambių tarptautinių korporacijų konsultantu.

Romanas yra GRAND PARTNERS bendraturtis nuo pat įmonės įkūrimo, atsakingas už naujų produktų kūrimą ir kokybę, taip pat kelių kitų technologinių krypčių įmonių akcininkas. ISM vadybos ir ekonomikos universiteto lektorius.

Už ką ypač vertina Klientai?

Romano strateginis mąstymas padeda vadovams pamatyti verslą kaip sistemą, kurią galima ir būtina tobulinti. Metęs iššūkį nusistovėjusioms nuostatoms, konsultantas įkvepia ir motyvuoja vadovus ir jų komandas ieškoti naujų galimybių bei būdų, kaip pasiekti daugiau su mažiau pastangų. Romanas padeda rasti tikrąsias problemų priežastis organizacijoje ir jas pašalinti sistemingai ir ilgam, o drauge moko skirtingus padalinius glaudžiai bendradarbiauti, spręsti einamus verslo iššūkius, kurti naujus sprendimus savarankiškai.

Išsilavinimas

Įgijęs verslo administravimo laipsnį, magistro studijas („Executive MBA“) Romanas tęsė JAV, papildomai specializavosi strateginės plėtros bei pokyčių valdymo srityje Jungtinėje Karalystėje, JAV. Konsultantas taip pat yra sertifikuotas koučingo, koučerių supervizorių, Adizes ir pokyčių valdymo specialistas.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

     

Pasiekimai skaičiais
  • Klientai iš 10 šalių
  • 6+ pranešimai konferencijose per metus
  • 80+ mokymų TOP vadovams per metus
  • 2 valdybų narys
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top