arrow_left_blue
Žilvinas Beniušis
Ugdymo partneris, režisierius, aktorius
Specializacija
  • Komanda
  • Komunikacija
  • Viešoji kalba
  • Konfliktai

Trumpa pažintis su Žilvinu

Žilvinas – teatro režisierius, aktorius, lektorius, dėstytojas, koučingo specialistas, ugdymo metodikų kūrėjas, padedantis organizacijų vadovams ir jų komandoms „išvairuoti iš klaidos“ ir ją paversti sėkme!
Žilvinas virtuoziškai derina savo įgytas ir per praktiką sukauptas vadybines žinias ir kūrybiškumą: yra įkūręs ir vadovauja savo teatrui bei įvairioms projektinėms komandoms, dėsto Lietuvos ir užsienio universitetų auditorijoms, aktyviai stato spektaklius, dirba koučeriu ir rūpinasi skirtingų specializacijų Lietuvos bei kitų šalių darbuotojų tobulėjimu, bendravimo įgūdžių gerinimu, pasitikėjimo savimi didinimu.
Viena iš žinomiausių Žilvino socialinių veiklų, padėjusių tūkstančiams pasijausti geriau, yra „RAUDONOS NOSYS gydytojai klounai“. Būtent emocinės sveikatos gerinimas yra viena Žilvino misijų, kuri pastaraisiais metais vis labiau žavi ir verslo pasaulį. Šis lektorius turi ilgametės vadovavimo patirties ir, dirbdamas vadovu, praktiškai išbando įvairias metodikas, pirmiausia, savo darbe. Tad Žilvino mokymų vedimo principai ir metodikos yra ne tik unikalios, bet ir „patikrintos“ bei subtiliai subalansuotos ir adaptuotos verslo pasauliui.

Už ką ypač vertina Klientai?

Žilvinas į aktyvų darbą geba įtraukti visus. Esminis momentas – įtraukti per pozityvumą, gerą nuotaiką ir humorą. Dirbdamas su komandomis, lektorius itin greitai pajunta jų „temperatūrą“, perpranta komandose vykstančius procesus, identifikuoja svarbiausius taškus ir, pritaikęs augimo ir tobulėjimo strategijas, drauge su mokymų dalyviais žaismingai ir nuotaikingai ima kurti pokytį.
Žilvinas unikalus tuo, kad geba suvaldyti sudėtingas ar įtemptas situacijas ir tuo pat metu auditorijoje kurti lengvumo ir komforto pojūtį. Jis pastebi kiekvieną komandos narį, atsisako bet kokių išankstinių nuostatų bei vertinimų. Tiek dėstydamas teorinius mokymų temos dalykus, tiek išsakydamas ne visuomet patogias pastabas, lektorius pasitelkia profesionalų humoro, kaip metodo, išmanymą, tad mokymų metu grupėje visuomet išsaugoma saugi, pozityvi, atvira ir smagi atmosfera.
Žilvino mokymai pasižymi itin plačiu patyriminių užduočių spektru, įvairiomis praktikomis iš meno srities, tad dalyviams įspūdžiai ir nauda po mokymų išlieka ilgai, o noras taikyti įgytas žinias – nedingsta.

Išsilavinimas

Studijavo Lietuvos edukologijos universitete, įgijo teatro meno pedagogikos bakalauro ir magistro laipsnius.
Po 5 metų studijų Austrijos „Internationat School of Humor“ mokykloje gavo profesionalaus aktoriaus / klouno sertifikatą.
Prancūzijoje, tarptautinėje „Philippe Gaulier“ teatro ir klounados mokykloje, baigė vaidybos studijas.
Turi menų terapijos, Augusto Boalo forumo teatro taikymo, teatrinės improvizacijos kursų, „Humor in Healthcare“ mokslų pažymėjimus. Išklausyti Ami Hattab koučingo kursai.

Jei aktuali papildoma informacija, susisiekite info@grandpartners.lt.

    Žilvinas Beniušis 2

Pasiekimai skaičiais
  • 11 m. vadovavimo patirtis.
  • 8 m. dėstymo suaugusiems patirtis
  • 520 val. koučingo ir mentorystės
Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top