arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Mėnesio susirinkimas mūsų komandai tikrai rimtas ir atsakingas reikalas, bet rugsėjis toks pilnas švenčių, tad kaip be šokių, vaišių ir sveikinimų!
Būti gimusiam rugsėjo mėnesį, kai esi GRAND PARTNERS dalis? Taip! 🤩

#GrandPartners #WeCareMore #komanda
... DaugiauMažiau

1 dieną prieš
Kaip elgtis ekstremalioje situacijoje?

Kaip elgtis ekstremalioje situacijoje?

Pastarųjų dienų įvykių kontekste įvairiuose šaltiniuose vis dažniau ieškome informacijos apie tai, kaip elgtis ištikus ekstremaliai situacijai. Informacijos internete išties daug, o atitinkamų institucijų atstovai šiuo užimtu laikotarpiu patikslinti ar išsamiau atsakyti  į rūpimus klausimus ne visada gali.

Mūsų kolegos „Talentator“, bendraudami su Klientais, išgirdo jų poreikį „po ranka“ turėti visą svarbiausią ir koncentruotą informaciją, susijusią su ekstremaliomis situacijomis. Todėl, remdamiesi Vyriausybės ir Krašto apsaugos departamento rekomendacijomis, parengė nemokamą interaktyvią atmintinę apie tai, kaip pasirengti ekstremalioms situacijoms ir kuo saugiau jas išgyventi. Visa svarbiausia informacija buvo susisteminta ir dabar yra pateikta vienoje vietoje – patogioje naudoti atmintinėje. Ši atmintinė ne tik atsakys į Jums rūpimus klausimus šia tema, bet ir padės nusiraminti.

Susipažinkite ir dalinkitės „Talentator“ sukurta interaktyvia atmintine ČIA.

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top