arrow_left_blue
AUTORIUS
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Mėnesio susirinkimas mūsų komandai tikrai rimtas ir atsakingas reikalas, bet rugsėjis toks pilnas švenčių, tad kaip be šokių, vaišių ir sveikinimų!
Būti gimusiam rugsėjo mėnesį, kai esi GRAND PARTNERS dalis? Taip! 🤩

#GrandPartners #WeCareMore #komanda
... DaugiauMažiau

1 dieną prieš
Nauji mokymai mūsų kataloge!

Nauji mokymai mūsų kataloge!

GRAND PARTNERS siūlo platų atvirųjų mokymų programų pasirinkimą tiek specialistams, tiek aukščiausios grandies vadovams. Patirkite savo AHA! momentą. Siūlome pasinaudoti galimybe sudalyvauti šiuose mokymuose (daugiau informacijos adresu info@grandpartners.lt):

Personalo vadyba versle 2015 m. kovo 27 d., Klaipėda L. Preikšienė Dalyvavimas nemokamas  

Gaukite naujausią ir psichologiniais tyrimais grįstą informaciją apie personalo atrankos metodus, darbuotojų finansinį ir nefinansinį motyvavimą, svarbiausius metinių pokalbių elementus ir daugelį kitų svarbių personalo valdymo aspektų.

 

Aktyvūs pardavimai verslo klientams
2015 m. kovo 17-18 d., Kaunas
A. Sabeckienė Investicija: 2 d. – 250 Eur (mokymai + maitinimas)  

Pardavimų mokymų programa skirta pardavimų vadybininkams, kuriems tenka tiesiogiai bendrauti su verslo klientais, parduodant įmonės prekes ar paslaugas. Tai puiki pagalbinė priemonė tiems, kas nori patobulinti pardavimų įgūdžius bei išgryninti sėkmės faktorius, metodus ir technikas, padedančius esamomis rinkos sąlygomis sėkmingai padidinti pardavimus ir sukurti ilgalaikį santykį su klientu.

 

Pardavimai taikant NLP metodus
2015 m. kovo 6, 13, 20 d., Šiauliai
I. Rušmanė Investicija: 3 d. – 330 Eur (mokymai + maitinimas)  

Neurolingvistinis programavimas (NLP) pardavimuose tai patyrusių pardavėjų įrankis, leidžiantis pasiekti išskirtinių rezultatų. Kaip ir visuomet, naudojant netinkamai, jis gali būti žalingas visų pirma patiems pardavėjams. Tačiau tinkamai įvaldytos technikos gali būti puikus sąjungininkas pardavėjo darbe. Praplėtę savo įrankių arsenalą, išmoksite tinkamai pasinaudoti NLP metodikomis, siekdami didesnių pardavimų.

 

Komandos darbo organizavimas
2015 m. kovo 19-20,27 d.
V. Levickis Investicija: 3 d. – 330 Eur (mokymai + maitinimas)  

Kam aktualus darbas komandoje? Ar visi įmonėje privalo dirbti komandoje? Tikrai ne. Tačiau gebėjimas dirbti komandoje: 1) pagreitina daugelio problemų sprendimą; 2) Skatina kūrybiškumą; 3) Dėl jo didėja tarpusavio supratimas, bendradarbiavimas, sprendžiant klausimus organizacijos mastu. Konsultantas Vaidas Levickis pateiks komandos darbo organizavimą iš kiek kitokios, efektyvesnės, perspektyvos nei esame įpratę.

 

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top