arrow_left_blue
AUTORIUS
Lina Preikšienė
Lina Preikštienė

Ugdymo partnerė, organizacijų psichologė

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Kokia diena be poilsio! Irina Rušmanė į perdegimą žiūri labai atsakingai, tad turi daugybę sprendimų kaip jo išvengti. Nuotraukoje užfiksuota akimirka, kaip VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) atlieka paprastą pratimą, kuris darbo dienos eigoje leidžia kūnui pailsėti. Tikimės, kad, kaip ir tarėmės, taikysite jį kas 2 val. 🤝

#GrandPartners #Perdegimas #Konferencija

Kokia diena be poilsio! Irina Rušmanė į perdegimą žiūri labai atsakingai, tad turi daugybę sprendimų kaip jo išvengti. Nuotraukoje užfiksuota akimirka, kaip VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) atlieka paprastą pratimą, kuris darbo dienos eigoje leidžia kūnui pailsėti. Tikimės, kad, kaip ir tarėmės, taikysite jį kas 2 val. 🤝

#GrandPartners #perdegimas #konferencija
... DaugiauMažiau

1 dieną prieš

Comment on Facebook

Audringi, įsitraukiantys, nuostabūs žmonės. Ačiū visiems už didžiulį palaikymą ir energiją!

Vadovų pusryčiai „Įgalinti vadovai – įsitraukę darbuotojai“

Vadovų pusryčiai „Įgalinti vadovai – įsitraukę darbuotojai“

Kovo 4 d. 09:00 – 11:00 kviečiame jungtis per ZOOM platformą į vadovų pusryčius  „Įgalinti vadovai – įsitraukę darbuotojai“ apie vadovų funkcijų ir atsakomybių išplėtimą biudžetinėje įstaigoje „Vilniaus miesto savivaldybės administracija“.

Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie jaučiasi įgalinti darbe, dirba produktyviau, yra labiau patenkinti savo darbu ir yra labiau įsitraukę į organizacijos veiklą.

Harvard Buisiness Review 2018 m. publikuotas A.Lee, S.Willis ir A. W. Tian straipsnis “When Empowering Employees Works, and When It Doesn’t“, paskelbė 105 atliktų studijų analizę, kuriose dalyvavo daugiau nei 30,000 darbuotojų iš 30 šalių. Šie tyrimai pastebi tendencijas, kad įgalinimas didina žmonių kūrybiškumą (t.y. tokie žmonės generuoja daugiau idėjų ir sugalvoja daugiau naujų būdų, kaip atlikti tam tikrus darbus, rodo iniciatyvą), yra labiau komandiški (padeda kolegoms), taip pat jaučia didesnę savo darbo prasmę, kas turi įtakos jų motyvacijai ir įsitraukimui.

Tokių vadovų reikia kiekvienai organizacijai, valstybinėms įstaigoms ypatingai, kai norisi keisti daug metų stagnuojančius procesus ir/ar organizacijų kultūrą.

Patirtimi ir įžvalgomis dalinsis:

Vilniaus miesto savivaldybės žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vedėja Lina Koriznienė

Lina turi didelę patirtį ŽIVS srityje. Šiuo metu ne tik dirba Vilniaus miesto savivaldybės Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vedėja, bet ir VU Verslo mokyklos lektore. Pastaruosius kelis metus įgyvendino nemažus pokyčius Savivaldybėje – prieš pora metų suplokštinta administracijos struktūra, kuomet atsisakyta didelės sprendimų priėmimo grandinės, prie funkcinio valdymo įvedamas projektinis valdymas. Didesnis dėmesys skiriamas darbuotojų, o pirmiausiai vadovų ugdymui. Savivaldybės darbuotojų įsitraukimas – vienas didžiausių viešajame sektoriuje. Prie to prisideda lanksčios darbo valandos, nuolatinis darbuotojų ugdymas, įsiklausymas į jų poreikius, gerovės paketai. Nuotolinis darbas yra būtinybė, bet savivaldybė jį turėjo jau pora metų iki karantino. Vilniaus miesto savivaldybė – tai ne tik pastatas Konstitucijos pr., tai daugiau nei 400 įstaigų ir įmonių su 30 000 darbuotojų. Mes esame didžiausia organizacija mieste – atvira, sumani, greita.

GRAND PARTNERS ugdymo partnerė, organizacijų psichologė Lina Preikšienė

Lina sugeba išgirsti daugiau, nei yra pasakoma žodžiais. Tai jai padeda rasti kalbą su bet kurio tipo žmonėmis, sprendžiant įvairiausius žmogiškųjų išteklių valdymo iššūkius. Ji geba subtiliai ir visoms pusėms priimtiniausiu būdu išspręsti situacijas, atsižvelgiant į Kliento pageidavimus. Linos veikla prasidėjo nuo Klientų aptarnavimo, todėl ji yra sukaupusį daug mokymų ir tyrimų šioje srityje patirties. Pastaruosius kelerius metus Lina daugiausiai laiko skiria sisteminiams personalo valdymo srities projektams įmonėse. Lina turi magistro laipsnį psichologijos ir verslo administravimo srityse. Taip pat yra sertifikuota koučingo specialistė bei sertifikuota mokymų trenerė, įvairių profesinių organizacijų narė.

Renginio metu nagrinėsime šias vadovams aktualias temas:

  • Vadovų įgalinimas biudžetinėje įstaigoje. Organizacijos struktūros keitimo prielaidos ir procesas „Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje“ (Lina Koriznienė)
  • Vadovų funkcijų ir atsakomybių išplėtimas (Lina Koriznienė)
  • Vadovų kompetencijų auginimas: testavimas ir sisteminis kėlimas (Lina Preikšienė)
  • Poveikis, kurį turėjo struktūros keitimas ir vadovų atsakomybių plėtimas „Vilniaus miesto savivaldybės administracijos žmonėms“ (Lina Koriznienė)

SVARBU! Renginys NEMOKAMAS viešojo sektoriaus įstaigų vadovams ir personalo vadovams!

Registracija čia.

Iki pasimatymo!

Rekomenduojamos naujienos ir straipsniai

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top