arrow_left_blue_2

Asmeninis efektyvumas

APIE

Asmeninis efektyvumas

Gyvenimo tempas greitėja, atrodo, visas pasaulis sukasi sparčiau, darbai veja darbus, vieni reikalai tarsi estafetėje keičia kitus, o sprendimai gena mus vėl į naujus pasirinkimus… Tačiau vieniems tokia realybė ir yra tiesiog realybė, kurioje galima nesunkiai rasti ir gana daug privalumų, o kitiems tai – tarsi beprotiškas sukimasis užburtame rate, kai nuo veiklų ir reikalų gausos galiausiai viskas ima kristi iš rankų, atsiranda abejingumas, beviltiškumas, noras visas atsakomybes „nusimesti“ tarsi sunkų akmenį nuo pečių. Asmeninis efektyvumas dažnu atveju yra tai, kas didele dalimi lemia šiuos kardinalius savijautų skirtumus. Asmeninis efektyvumas apima labai paprastus kasdienius dalykus, kuriuos vien pastebint, jau galima lengvai pradėti kurti pokyčius savo darbe ir gyvenime. Susimąstykime, kaip atrodo mūsų darbo vieta, ar esame linkę atidėlioti darbus bei sunkius sprendimus, ar mokame valdyti stresą, kuris neišvengiamas, o gal ignoruojame jį ir nejučia „kaupiame“ iki perdegimo? Mūsų mąstymas laisvas ir platus, ar „verdame“  vis tose pačiose mintyse, mąstome tais pačiais modeliais, taip vėl kartodami tas pačias klaidas ir vėl pradėdami iš naujo? Asmeninis efektyvumas – labai plati ir nepaprastai reikšminga sritis, kurioje telpa, drįsime teigti, viskas: nuo tvarkos Jūsų elektroninio pašto dėžutėje iki būdų, kaip priimate sprendimus bei mąstote.

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima kritinio mąstymo, augimo mąstymo, sprendimų priėmimo ir atsakomybės prisiėmimo, streso valdymo, perdegimo prevencijos temas. Kalbama apie psichologinį atsparumą, „Mindfulness“, klaidų ir galimybių santykį.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Mes tikime, kad mūsų potencialas yra mūsų pačių rankose. Esant tinkamam nusiteikimui ir dirbant tinkama linkme, rezultatai vis vien bus. GRAND PARTNERS konsultantai remiasi metodikomis, padedančiomis Klientams išsikelti ambicingus, tačiau realistiškus tikslus. Todėl mūsų asmeninio efektyvumo didinimo programos duoda realius vaisius.
Sertifikuoti „Mindfulness“, „Getting Things Done“ ir kitų pasaulyje pripažinimo sulaukusių metodikų treneriai padeda pačiu trumpiausiu keliu pasiekti tai, kas Jums svarbu. Asmeninio efektyvumo didinimo autorinės programos (pvz., „Less is More™“) atskleidžia dalyviams naujus, dar nematytus būdus padidinti savo asmeninį efektyvumą ir produktyvumą.
Asmeninio efektyvumo didinimas – tai sritis, kuri bus naudinga bet kuriam susidomėjusiam, nes rezervą tobulėti turime visi!

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top