arrow_left_blue_2

Darbas komandoje

APIE

Darbas komandoje

Kodėl atskiri darbuotojai kartais puikiai dirba savarankiškai ir demonstruoja nepamainomą profesionalumą, tačiau, susibūrę į komandą, tarsi praranda motyvaciją, iniciatyvumą, netgi „pameta“ dalį savo profesinių gebėjimų, talentų, ima švaistyti laiką pašaliniams dalykams? O kaip keičiasi darbas komandoje, kai… keičiasi pačios komandos? Pavyzdžiui, tampa daugiakultūrės, nuotolinės, hibridinės? Neapibrėžtumas, nuolatinės permainos, nežinomybė, asmeninio gyvenimo iššūkiai darbuotojui neišvengiamai sukelia įtampą. Ką daryti, kai įtampa ima cirkuliuoti tarp skirtingų žmonių ir visa atmosfera komandoje pamažu tampa sudėtinga? Galų gale, kuo skiriasi darbas komandoje ir žmonių grupės darbas? Ir ko reikia, kad sėkmingai bendradarbiautų ne tik skirtingi žmonės, bet ir skirtingi padaliniai? Akivaizdu, kad darbas komandoje gali būti kur kas sudėtingesnis procesas, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tačiau identifikavus „skaudamas“ vietas ir išmokus jų „gydymo“ bei prevencijos metodų, organizacijoje palaipsniui viskas stoja į savo vietas!

Apie ką tai?
Komandos formavimo mokymai apima temas apie bendradarbiavimą tarp padalinių, sudėtingas organizacijose kylančias problemas ir efektyvų jų sprendimą, komandų rezultatyvumą, skirtingų asmenybių, kultūrų darbuotojų bendradarbiavimą.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Dirbant su vadovais, komandos formavimas – privalomas. Žinodami vadovų ir jų komandų poreikius bei iššūkius, gebame pasiūlyti pačius efektyviausius sprendimus tiek patiems vadovams, tiek ir jų komandų nariams.
GRAND PARTNERS konsultantai veda mokymus komandų lyderiams ir vadovams, kaip efektyviau organizuoti darbą komandoje, vertina komandos darbo efektyvumą, moko komandas dirbti efektyviau, identifikuoja, kuriose konkrečiose vietose būtina pagalba, kaip spartinti darbuotojų norimų ar būtinų kompetencijų tobulinimą.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top