arrow_left_blue_2

Motyvacija ir įsitraukimas

APIE

Motyvacija ir įsitraukimas

Darbo rinkoje neišvengiamai vyksta pokyčiai. Keičiasi darbuotojų kartos, jaunesniosios kartos atstovai turi gerokai daugiau profesinių pasirinkimų ir alternatyvų nei ankstesniųjų kartų darbuotojai. Taip pat globalėja darbo rinka – įprasta tapo darbuotis kituose miestuose nei gyvenama, užsienio šalyse ar nuotoliniu būdu. Kur kas lengviau galima ir kardinaliai pakeisti savo profesiją, išmokti visiškai naujų dalykų, atrasti ir išsiugdyti daugybę skirtingų savo gebėjimų, o vėliau juos „įdarbinti“ naujose darbovietėse ar sukurti savo verslą. Darbuotojai, turėdami daugiau pasirinkimų ir laisvesnį, drąsesnį požiūrį, kur kas lanksčiau žvelgia į savo profesinį kelią. Tuo tarpu organizacijų vadovus šie reiškiniai verčia susidurti su darbuotojų lojalumo problema. Neretam tenka pasukti galvą, ko reikia, kad darbuotojų, ypač naujų, motyvacija ir įsitraukimas išliktų, o laikui einant – didėtų.
Motyvacija ir įsitraukimas visais laikais turėjo didžiulę įtaką organizacijų rezultatams. Mat lojalūs, motyvuoti darbuotojai neabejotinai yra didžiausia kiekvienos organizacijos vertybė, svarbiausias jos resursas, tiesiogiai veikiantis organizacijos pasiekimus. Tad ko reikia, kad darbuotojų motyvacija ir įsitraukimas neblėstų, į ką svarbu atsižvelgti, ką vertėtų nustoti ar pradėti daryti vadovams ir personalo specialistams, kad šie aspektai būtų tai, kuo organizacija gali didžiuotis?

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo skatinimo, savimotyvacijos, džiaugsmo darbe radimo temas, kalbama apie specialią „Motyvuoti paprasta“ programą vadovams.

Kodėl GRAND PARTNERS?
Šios srities mokymai GRAND PARTNERS apima tiek asmeninį, tiek vadybinį lygius, tad visi, ieškantys atsakymų ir sprendimų, gali rasti sau tinkamiausias išeitis iš kartais, atrodytų, užburto rato. Motyvacija ir įsitraukimas – tai sritis, kur siekiame išlikti itin praktiški, pamatuoti siūlomo sprendimo praktinę naudą. Prieš siūlydami organizacijai atlikti tam tikrus pokyčius, norime būti tikri, kad laukiama vertė bus didesnė nei pastangų kaina.
2017 m. GRAND PARTNERS vyr. konsultantė, organizacijų psichologė Lina Preikšienė parašė knygą vadovams „Motyvuoti paprasta“. Tai trumpas ir konkretus gidas vadovams, susiduriantiems su 21 iššūkiu motyvacijos srityje. Pagal šią knygą yra paruošti puikių atsiliepimų sulaukę autoriniai-praktiniai mokymai vadovams apie motyvaciją ir įsitraukimą.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top