arrow_left_blue_2

Strateginis valdymas

APIE

Strateginis valdymas

Organizacijos valdymas nėra tas pats, kas jos strateginis valdymas. Strateginis valdymas – tai, KAIP organizacija veikia ir siekia tikslų. Tai kryptingas, nuoseklus, smulkiai apgalvotas kasdienis procesas, žingsnis po žingsnio visą organizaciją vedantis link užsibrėžtų siekių įgyvendinimo. Būtent strateginis valdymas, suformuota ir aiškiai iškomunikuota strategija padeda kiekvienam organizacijos nariui savo kasdieniu darbu prisidėti prie jos įgyvendinimo. Dažna problema, su kuria susiduria organizacijos, ta, kad sukurta strategija neretai egzistuoja tik popieriuje… Ko imtis, kad ji taptų realiais veiksmais, galima išmokti!

Apie ką tai?
Šios grupės mokymai apima temas apie organizacijos misiją, viziją ir vertybes, stiprybes, konkurenciją rinkoje, sisteminį mąstymą ir verslo problemų sprendimą bei, žinoma, strategijos kūrimą ir jos įgyvendinimą.

Kodėl GRAND PARTNERS?
GRAND PARTNERS konsultantai darbą su akcininkais pradėjo 2004-aisiais, kai daugelis lietuviško kapitalo įmonių savininkų suprato, kad taip, kaip buvo, nebeveikia.
Nuo tada iki šiol gelbstime įmonių savininkams „sustyguoti“ verslą taip, kad už organizacijos vairo galėtų stoti naujai pasamdytas vadovas, prisidedame prie įmonių susijungimų ir įsigijimų projektų, kur itin svarbu tinkamai suderinti kelias skirtingas, kartais ir konfliktuojančias, strategijas. Dirbame su šeimos verslais, kur keičiasi vadovų kartos ir reikia išspręsti su tuo susijusius iššūkius bei užtikrinti organizacijos gyvybingumą, stabilumą.
Strateginis įmonės valdymas mums – ne mistinė sąvoka, o stabilus pagrindas, ant kurio galima proaktyviai kurti sąlygas ilgalaikėms organizacijoms.
Šios srities GRAND PARTNERS konsultantai yra sertifikuoti specialistai ir naudoja keletą gana paprastų metodikų, kurias perpratę, akcininkai ir vadovai vėliau visą darbą gali atlikti savarankiškai.
Visas darbas mokymų metu vyksta įtraukiant vadovus ir nuomonių lyderius, vadovaujamasi konkrečios įmonės sukaupta patirtimi, todėl strategija iš karto tampa „gyvybinga“. Mokymai pasižymi praktinių įrankių gausa, kuriuos taikant, stebimi realūs pokyčiai ir norimos permainos.

Mes žinome, kaip pagreitinti
vadovų ir jų komandų
kelią į sėkmę!
Shopping Cart
Scroll to Top